Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 23:51
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie E-Asystent.com

Jeszcze raz przyjrzałem się Twojemu pytaniu:
Jak to "blokuje wklejanie obrazka"? Możesz opisać jak? Jest jakiś komunikat? Jeśli klikniesz w ten pasek to wtedy uruchomią się wszystkie skrypty na stronie. Kliknęłaś? Po prostu Twój akcept je odblokuje. I wtedy już możesz bez problemu wklejać obrazki. Możesz spróbować? I opisz efekty!

Inną sprawą jest, że ten "pasek", a raczej zabepieczenia kompa są po to, żeby chronić Twój sprzęt. Może więc klikanie i akceptowanie warte jest świeczki? Ja też klikam i to o ironio stronę domową E-ASYSTENTA, która na stronie głównej też ma skrypt, a vista jej nie lubi

Wyjaśniam: kiedy pisząc post, chcę wkleić obrazek, klikam w "Wstaw obrazek". Zamiast okna "Moje obrazy" wyskakuje mi Zółty pasek pod paskiem menu z komunikatem: "W tej witrynie sieci web, w celu uzyskiwania informacji od użytkownika jest używane okno inicjowane przez skrypt. Jeśli ufasz tej witrynie kliknij tutaj, aby zezwolić na wyświetlanie okien inicjowanych przez skrypt". Kiedy klikam w ten pasek pokazuje się informacja " Tymczasowo zezwalaj na okna inicjowane przez skrypty". Po kliknięciu tej opcji "tymczsowo zezwalaj na okna inicjowane przez skrypty, znika żółty pasek i po kliknięciu ponownie w "Wstaw obrazek"pokazuje się okienko "Monit użytkownika eksploratora" z treścią: "Monit skryptu":
Wstaw adres obrazka, oraz miejsce na wpis adresu obrazka i dwie zakładki "OK" i "Anuluj".

Czy ten żółty pasek musi wyskakiwać i za każdym razem mam "tymczasowo zezwalać na okna inicjowane przez skrypty?" Czy dobrze zrozumiałam, taka jest prawidłowość?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem