Wyświetl Pojedyńczy Post
  #105025  
Nieprzeczytane 28-10-2020, 16:30
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Witam

Witam wszystkich bez wymieniania. Chcę tylko napisać, że mam dość siedzenia przy kompie, prowadzenia zajęć a potem obrabiania tego wszystkiego - też przy kompie. Ile można siedzieć przy tym 'pierdolniku' laptopie?? Tak u nas mówią. Jest już po 16 a ja dopiero zjadłam obiad. Nie miałam wcześniej czasu a uparłam się, żeby cos sobie ugotować. Moje dni są bardzo nieregularne i posiłki o różnych porach.
Jak będę emerytką, to może się to wyreguluje. I wtedy będę miała czas na seniorka, ale póki co to chyba nieprędko.
Też pokupowałam na groby, ale ja jadę w piątek, w sobotę i niedzielę nie wybieram się. Dzieci przyjdą na obiad, posiedzimy, muszę coś przygotować. Ja jestem mobilna (jeżdżę samochodem) ale w takie święto nie ma gdzie parkować pod cmentarzami - ja mam zawsze z tym problem. Jak mnie ktoś zawiezie, to może pojadę - jako pasażer.
No i tyle. Strasznie z tą pandemią, coraz więcej zarażonych ludzi, których znam. Moich studentów, uczniów, ich rodziców, znajomych itd. Niektórzy leżą w szpitalach. Tak że uważajcie, unikać zgromadzeń ludzi.
Omi,
Mam podobne zdjęcia, byłam na tych terenach w zeszłym roku. Np. cudowne zakole rzeki Mozel, miasto Triest, tam urodził się Karol Marks, ale jest też piękna katedra. We Francji byłam w Metz. Byłam też w Schengen.
Pozdrawiam
Liliana
Odpowiedź z Cytowaniem