Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34  
Nieprzeczytane 04-11-2010, 18:07
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie

Nieco przyspieszam. Opuszczam znaną nam symbolikę XIX, w duchu Wernyhory, Stańczyka, Rejtana, Kołłataja. I Wesela Wyspiańskiego z - wymową. Tempus fugit. Czas ucieka. Nie wiem kto z matur zabrał matematykę. To akurat jedyne co człowiek wymyśłił sam bezbożej pomocy ? Chyba jakis geniusz humanista. Trzeba nadgonić zaległości. Nikt na nas nie zaczeka. Ostatnich gryzą psy.

Varsovia ardens
Semper vivum

AKADEMIA MAŁYCH I D ŻYCH DZIECI W KAMPINOSIE

http://www.meditrend-net

ĆWICZEBNY SKLEPIK W INTERNECIE - sam zrobiłem działa - wytłumaczę ! Po kolei !
Nie od razu Kraków zbudowano ! Proszę tu o pytania. Każdy senior w Polsce wyżyje się w naszej Fundacji - w zakresi wybranym przez siebie albo i nie jak chce i woli.

Funkcjonujący sklep, mojej produkcji to prezent szkoleniowy na Święto Niepodległości - całość użyczam - są umowy wolontariatu, o dzieło, próba.

Moj drugi wyuczony zawód to rehabilitacja społeczno-zawodowa.
Dział medycyny społecznej. Zdowie Publiczne, epidemiologai, staystyka, demografia prognozy.

Pierwszy neurochirurgia. Mózg, rdzeń, nerwy. Mikrochirurgia. Neuronawigacja. CCT.NMR. Laser.

... czyli jak Egipcjanin Sinuhe - Trepanator królewski z Mitannii.

POMYSŁY DLA INTEGRACJI ZAWODOWEJ i SPOŁECZNEJ
Właśnie od 01.09.2006 praca w oddziale rehabilitacji dziecięcej
Lata 1977-2010 rehabilitacja społeczna
ostatnia funkcja - główny specjalista w Departamencie Zdrowia Publicznego.
Odpowiedzialny za legislację Narodowy Program Zdrowia i Zdrowia Psychicznego, wszystkie zakłady opieki-pielęgnacyjnej i opiekuńczo-leczniczej, hospicyjno-paliatwnej

Zgrupowanie Kampinos. Kuchnia Polna.
Moje Babskie Bataliony. 09.09.2006.







Baba z Chłopem. TRUST MÓZGÓW.
Bo bez BABY to CHŁOP ani ruszy.

Byłem sekretarzem klubu chłopskiego w Niemczech. Huegelland. Nordschwarzwald. 2000 gości. 300 koni. Skoki. Nikomu przez dwanaście lat włoś z głowy nie spadł. Tak samo kiermasze dla pacjentów rehabilitascji w www.srh.de - koncern rehabilitacyjny. W 1960 wzorowali się na Konstancinie - Weiss. Mój profesor. Znałem jeszcze na plaży w Bułgarii. Znał i cenił Profesora Juliusza.

www.wocjan.net/abilities.pdf
www.wocjan.net/cv
+polski
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________

Ostatnio edytowane przez xys : 06-11-2010 o 16:56.
Odpowiedź z Cytowaniem