Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Nieprzeczytane 05-11-2010, 17:10
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie Real. Mannheim. Przed CONET gmbh. Laura z Denver COLORADO i jez asystentka



Ten grubas to ja. to nie przypadek. robiła zdjęcia. ja jechałem moim Tranzytem - dałem inwalidom w ŚWIT, ale moge korzystać kiedy chcę. Laurze pokazałem Warszawę, całą Jurę, Kraków, Wierzynek, Hotel pod Różą. I pojechaliśmy do Auschwitz-Birkenau.

Laura i Monika w Pradze ... Amerykanka i Niemka moje zleceniodawczynie nadzorowalem Instytut Chorób Płuc w Warszawie i Szpital Jana Pawla II w Krakowie. 2004/5. Widać, że mnie lubią ! No nie. I OK ! Polska da sie lubić !




Jazda z Laura i mną - ach iskrzyło. No ale z szefową. Nie jestem samobójcą. Ah to miła osoba jak wszyscy Amerykanie. Prostolinijna. Jej ojciec ma winnice koło San Francisko. Być może spotkam ją. Na Starówce u Fukiera na dole waliły bębny www.ritmodelia.pl gdy wzniosłem jej toast 3 L potrójnie wielki - LONG LIFE LAURA SEN NOCY LETNIEJ CZY NIE podróż bajeczna. Cyberbajka na żywo
Laurę poznałem jako Dyrektora programu w Pradze na konferencji.

Laura Emery jest autorem fotografii www.wocjan.net/wossjan

Laura poprosiła mnie o jazdę do Auschwitz-Birkenau - jej fotografie www.wocjan.net/A-B Moj Tata żył, oglądał te smutne zdjęcia. Napisał pamiętnik. Marbella czytała. Losy ludzkie są przedziwnie splatane.

Liczy się ciężka praca. Nauka 52 lata 16 godzin na dobę. Wtedy wszystko jasne. Jak słońce. Einstein powiedział 20% talent, 80% nauka. www.wocjan.net/OHCS

Zabrałem Laurę z hotelu Victorai z ART-uro i ALF-redo bylismy na pięknej wycieczce szlakiem mej rodziny przez Jurę Częstochowsko-Krakowską do Krakowa, Wadowic i Auschwitz. Zjedliśmy o północy kolacje u Wierzynka i spędziliśmy noc w osobnych pokojach w hotelu Pod Różą. Kłopotem były oba pointery. Spały na dole w samochodzie. Musieliśmy iść Floriańska na Planty by się wybiegały. ... Laura była rozmarzona. Ja pod kontrolą. (niestety - piękna obfita duchem i ciałem osoba)

To nie fikcja. Projekt dotyczył nadciśnienia płucnego. Profesor mój rówieśnik dowiedział się ode mnie, że nasze matki spotykały się gdy byliśmy jeszcze płodami w błonie. Profesor mąż Pani Grażyny. Ja też kocham kino.

Urodziłem się w tym samym dniu co lider VOO VOO Wojtek Waglewski - lubię gdy śpiewa dziś - barany
. http://muzyka.interia.pl
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________

Ostatnio edytowane przez xys : 06-11-2010 o 21:33.
Odpowiedź z Cytowaniem