Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 29-09-2016, 15:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Jesion]
Cytat:
Podejrzewam, że Twoją metodą w rozmowach z oponentami jest przyłapywanie ich na szczegółach. Ja przynajmniej doświadczam tego po raz drugi. (Przypomniałem sobie – trzeci).
Jesionie!
Bujanie w obłokach to całkiem fajne zajęcie. Problem tkwi w tym, że czasem trza konkretnie i po ziemi.
Od czasu do czasu warto sprawdzić czy w/g oponenta 2x2 dalej równa się 4 bo wtedy widać co warta jest prawda czasu i prawda ekranu.
Cytat:
... Więcej tam sumowania niż szczegółów, ale i o nich też mowa. 60 tys. ludzi, to jak piszą gdzie indziej, odpowiednik miasta wielkości Pułtuska lub Wieliczki.
Szkoda, że szczegółów brak, bo sama liczba może szokować, ale warto byłoby wiedzieć skąd oni i po co ich zatrudniono.
Cytat:
Tu będę nudny: 500+, wiek emerytalny-. I dla kontrastu: skok na trzeci filar emerytalny i wiek emerytalny+.
I w/g Ciebie wymaga rządu o najwyższej obsadzie w historii najnowszej? Aż się ciśnie pytanie z epoki: Po co milicjanci muszą chodzić w duecie? Bo ...jeden umie pisać, a drugi umie czytać..
Cytat:
Generalnie obecną linię programową odbieram jako podjęcie wysiłku nakierowanego na ulżenie najsłabszym. I to uważam za trudne zadanie.

I w ramach tej ulgi najsłabsi mają płacić wyższe rachunki za wodę i prąd. A także za sporo artykułów tzw podstawowych, bo to na półkach sklepowych już widać. Biednym tez pomoże podatek od sklepów wielkopowierzchniowych i zamknięcie ich w niedziele..ale to juz są szczegóły. Prawda?

Cytat:
Przy okazji: w telewizji zachęcano nas do produktów typu "dwa w jednym". Wczoraj na te trudne zadania padła inna propozycja: "jeden w dwóch". Nie wiem, czy dobra... Ale to już temat na inny wątek.
W związku z którą trzeba będzie zatrudnić w miejsce jednego Szałamachy dwóch, albo trzech wiceministrów do zajmowania się ministerstwami, finansów, skarbu i rozwoju a także ekipę do komitetu ekonomicznego RM nad którym równiez pieczę ma sprawować ....Morawiecki
masz więc trzy, a nawet cztery w jednym w tej zmianie.

Też
Miłego dnia.
P-37
Odpowiedź z Cytowaniem