Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 17:28
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Poniższy post Konrisa to wypowiedź kogoś kto wrócił z .... i porównuje.. i dobrze ale nie jęczy... mam inną wypowiedź , myślę, że ma związek z tym co chciał albo nie bardzo widać co chciał pokazać Konris, bo podał tylko link, bez własnych przemyśleń, ale oto wypowiedź dziewczyny, pod którą podpisać się w całości mogę:
"Zyje w dziwnym kraju. Co prawda, mogę cieszyć sie faktem że ten kraj w końcu dobrze rządzony, wychodzi z cienia na arenie międzynarodowej, osiąga sukcesy gospodarcze i zycie tu powoli zmienia się na lepsze. I można by sie z tego cieszyc gdyby nie polskie media, które zawsze gotowe sa postraszyć to i tak zastraszone społeczeństwo. Nieustanna krytyka wszystkiego i zawsze, skrajny pesymizm, kompleksy i brak obiektywizmu, to widze w telewizji każdego dnia, niezaleznie od kanału. Mozna zwariowac! Jezeli rząd cieszy sie poparciem połowy obywateli, to dlaczego media codziennie probuja te statystyki zmieniać. Obserwuję nieustanny atak na premiera i rzad. Nie przytacza sie sukcesów, sprzedaja sie tylko grozby, złe wrożby i krytyka. Kocham ten kraj, ale uważam tez, że mamy najgorsze media w calej Unii Europejskiej. Normalny czlowiek nie jest w stanie przetrawic tej dawki negatywizmu dzien po dniu. Media ksztaltuja społeczna mentalnosc w znacznym stopniu. Widac to niestety na kazdym kroku"
No i ma dziewczyna rację, trudne te mediowe dania do przetrawienia, ..... można po takim dniu oglądania telewizji, przeglądania gazet i internetu dostać sracz... nawet węgiel nie pomoże...
Odpowiedź z Cytowaniem