Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1008  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 20:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=Karol X]
Cytat:
Totalna nagonka na PiS!
Obrywalo sie prezydentowi Rzeczypospolitej - wybranemu z woli narodu polskiego,obrywalo sie jego malzonce,obrywa sie i bratu.
- Nie przesadzaj i nie mieszaj faktow i osob.
Marii Kaczynskiej obrywalo sie wlasciwie najmniej i na samym poczatku, a potem scichly przycinki i przez chyba ostatnie dwa lata jakichs specjalnych atakow nie dawalo sie zauwazyc.
Przycinki dotykaja kazda osobe publiczna i taka, ktora pojawia sie w okolicy. Takie sa koszty udzialu w zyciu publicznym i dotyczy to wszystkich bez wyjatku. Jesli wydziwia prosty lud, to jakos mozna zrozumiec, ale jak KSIADZ KATOLICKI wyzywa ZONE PREZYDENTA od CZAROWNIC, to jest mniej zrozumiale i wybaczalne.
Natomiast jesli chodzi o prezydenta, premiera i inne czolowe postacie z zycia politycznego i publicznego, to jest juz inna parafia. Politycy WSZYSCY pracuja na wlasna molojecka slawe WLASNYMI czynami i slowami, ktore sa komentowane w kazdy sposob. I nie masz tu co marudzic biorac za przyklad PiS ofiarny, bo jesli wezmiesz i przyjrzysz sie wszystkim politykom i partiom z gornej i nizszych polek, to zapewne zauwazysz jesli zechcesz, ze nikt nie jest krysztalowo czysty na tym boisku. PiS dzielnie pracowal na swoja marke i Lech Kaczynski jako polityk i prezydent i brat brata tez. Ale to sa koszta jekie zgodzili sie poniesc wlazac do polityki.
Cytat:
Zastanawiam sie kiedy stado hien rzuci sie na Marte Kaczynska,by rozerwac ja na strzepy.
- Pisalem juz gdzies. Marta Kaczynska, podobnie jak zona Tuska i kilka innych prominentnych zon miala spokoj bo trzymala sie z daleka od polityki. Jesli wejdzie do polityki i jesli zaangazuje sie w polityke po stronie stryja, to z natury rzeczy stanie sie czescia tego zjawiska. Na jakiej podstawie sadzisz, ze mialaby byc traktowana inaczej niz inni czy inne. Inaczej jak Kempa, Wrobel, czy Nelly Rokita jesli bedzie sie w takim stylu produkowac?

Cytat:
Wszystko co dotyczy PiS-u i zwolennikow tej partii jest do niczego.Liczy sie tylko PO - partia wszelkiej madrosci,jedynie sluszna - wiodaca do swietlanej przyszlosci.
Chyba zarty sobie stroisz, albo czytasz, sluchasz i ogladasz niewlasciwe media. TVP,Rzepa, Dziennik, Polska , N.Dz, tvTrwam, Rydzyk Radio itp to chwalcy PO? Nie slyszalem zeby Semka, Ziemkiewicz i reszta roznistych "piewcow" PO przeszla na inne odcinki frontu ideolo.
Cytat:
Skad my to znamy?!
Zenada!
Co sie pytasz jak wiesz.
Jest troche roznych szkol i kolek zainteresowan wiec zapewne znasz stad. Nie kazdy kazdemu sie musi w polityce podobac.
Ciebie zenuje cos innego, a mnie zdaje sie na odwrot.
Mnie zenuje PiS i okolice, ale nie musisz sie ze mna zgadzac.
Wprawdzie dziwi mnie, ze probujac dbac o tzw dobre obyczaje piszesz o domniemanych stadach hien, ktore rzuca sie na corke Kaczynskich. Skoro juz na zapas uzywasz okreslen z bojowego slownika, to czemu wymagasz elegancji od innych?


Cytat:
Pies cicho!Nie warcz na mnie!
Juz wychodze.
Moze pies chce dac ci do zrozumienia, ze z tymi hienami na zapas tos letko przesadzil
ps KAZDY z politykow od gminnych radnych poczynajac po prezydenta jest wybierany z woli NARODU. Tak samo Kaczynski, jak i TUSK i poslanka NELLY ROKITA. Wiec nie uzywaj tanich chwytow z propagandowego slownika.
Oni WSZYSCY sa z woli NARODU i NAROD ich rozlicza z tego co robia.
Odpowiedź z Cytowaniem