Wyświetl Pojedyńczy Post
  #48  
Nieprzeczytane 09-10-2009, 05:50
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
U nas transplantologia leży w gruzach od słynnej wypowiedzi pewnego ministra sprawiedliwości.
Ja nie uskarżałem się i nie uskarżam na ten organ.
Wybór tak jak pisze to Ela pozostawmy lekarzom. ierzę, że będzie on słuszny.
PO rozpętało nagonkę na Ziobrę wtedy, a on krytykował lekarza łapówkarza. Ten proces chyba trwa i to jest pewnik. Zbyt dużo osób potwierdziło łapówki. A pomyłkę zawodową--to jego koledzy zgłosili. Jakby nawet pomyłki nie było, to łapówka przyśpiesza operację zdrowszemu (poza kolejką), czyli bardziej chory ma coraz dłuższy termin i prędzej umrze niż się doczeka.

Ziobro to przekazał podobnie jak ja teraz, czy rzeczywiście przeszczepów było mniej? Bo co--ludzie z powodu jednego łapówkarza przestali się godzić na pobranie serca? Miał to Ziobro przewidzieć, że tak będzie (o ile to prawda).

Bo teraz Kamiński jest winien, że wysokie gnoje umawiali się z biznesem. Na pewno nie za friko tylko wysoką łapówkę. Sądzę, że udziałowcem miał być też Donek, ale to tylko przypuszczenie. Natomiast przeciek-to jego sprawka.

Może należy też zamknąć wszystkie kopalnie metanowe (to jest 80%) i kupować te brakujące 80% a górników na bruk, ale będą bezpieczni na bezrobociu.

Np. Masz termin za 3 miesiące, a potem nowy-za pół roku, nowy za rok-bo w międzyczasie doktorek pobrał w łapę. Ale Ty nie dałeś więc zamiast 3 miesięcy masz już rok. Czy ten lekarz zabija? Biorąc w łapę to tak.

Na dializy jeździł od roku "suchy alkoholik" (12 lat nie pije nawet jednego piwa. Jest jakimś szefem w AAA. A już rok na dializach 2 x w tygodniu. Tak więc po latach to jeszcze wychodzi.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem