Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3297  
Nieprzeczytane 26-02-2014, 07:51
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie Do Bożeny

Cytat:
Napisał olek466 _ Bożena
Czy był ktoś w Budowlańcu w Szczawnicy, jedzie tam w marcu do sanatorium moja koleżanka i nie ma żadnych inf. o tym obiekcie poza oficjalnym z portalu. Z góry dziękuję
Bożena
"Budowlani" to najpiękniejszy architektonicznie obiekt. Ja byłam w "Hutniku" i w "Nauczycielu", ale do "Budowlanych zachodziliśmy zobaczyć i popytać jak tam jest. Wg mnie sanatorium super. Kuracjusze tegoż ośrodka też sobie chwalili pobyt. To jedno z pożądanych sanatoriów w Szczawnicy. Dobrze trafiła. Niechaj tylko zabierze ze sobą dobre nastawienie i humor, a wróci zadowolona, bo i Szczawnica jest cudna. Jest gdzie spacerować i tańcować też jest gdzie
A, i koniecznie niech odwiedzi restaurację "Koci Zamek"! Naprawdę warto z uwagi na jej wystrój.

Oto opinie kuracjuszy nt. san. Budowlani w Szczawnicy
1. Wspaniała obsługa i doświadczeni rehabilitanci, przesympatyczna Pani Jola / dusza człowiek/ umilająca nam pobyt oraz miłe Panie w Recepcji służące zawsze pomocą, przepyszne i bardzo dużo jedzenia. Gorzej jest sytuacja z pokojami, małe, a widok z okna -różny / strona południowa /wspaniały zaś przeciwna/strona północna/na skarpę/pokój zimny, ciemny, przygnębiający/.No cóż nie wszystko może być idealne. Ogólnie polecam wspaniały ośrodek i wspaniali ludzie w nim pracujący. POLECAM !!!

2. Bardzo miło wspominam pobyty w tym ośrodku /ze skierowaniem i prywatne/. Szczawnica jest malownicza. Sanatorium i hotel pięknie położone. Świetna baza wypadowa na wycieczki bliższe i dalsze w góry. Miła obsługa, zabiegi na miejscu, warunki w pokojach w porządku, jedzenie też ok. Na terenie obiektu oprócz dużego basenu jest jeszcze ośrodek SPA z bardzo bogatą ofertą /do poczytania na ich stronie/, salon fryzjerski, kawiarnia, parking /płatny/. Warto wybrać pokój dwuosobowy, bo ze słonecznym balkonem. To bardzo dobry ośrodek!

3. Jedynki komercyjne /hotelowe/są ładne i też niektóre z balkonami na południe. Ze skierowania, wiadomo, pokoje skromniejsze. Jak ja tam byłam z funduszu, to ludzie narzekali na jedynki, żałowali i przychodzili do nas na balkon się opalać po obiadku, ale może Twoja będzie ok.Szczawnica jest miejscem wspaniałym dla ludzi, którzy cenią wędrówki piesze, wycieczki w góry i... spokój. Moim zdaniem mało miejsc do tańca / tak jak w innych kurortach/, ale jakieś są i jak się dobrze poszuka, to zabawa zapewniona. Towarzystwo na pewno znajdziesz. Ja Ci wyjazdu do Budowlanych zazdroszczę, bo lubię ośrodki z basenami Jeszcze jedno: ja tam zawsze schudłam, bo dużo łaziłam. Będziesz zachwycona, zobaczysz.
Odpowiedź z Cytowaniem