Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4299  
Nieprzeczytane 09-01-2012, 23:32
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

A wątek Twój Haniu,fajny jest,ale ileż razy można pisac jak się czuję na forum.
Wydaje mi się ja się z Wami nie zgodzę.Każdy cos dla siebie znajdzie,jezeli jest człowiekiem w miarę pogodnym,to nawet jak natrafi ma małe upierdliwości,to je ominie .A jest tyle tematycznych wątków,że mozna zawsze gdzies się zakotwiczyc,tylko trzeba w temat wpaść i spróbowac pisać co się myśli nie wydziwiać,dziwić się,ze ..gratulacje,kawki,kwiatki,piosenki...jak w zyciu.Lubię z kims sie napić kawki to ja stawiam,inni się dosiadaja i rozmawiamy,czasami sie rozmowa nie klei,jak w życiu.Wszystko tu jest generalnie jak w zyciu,tylko po co te wymądrzania/typu jakieś "kliki",ludzie znaja sie tu, niektórzy ponad ,5 lat,niektorzy spotykaja się w realu/ nie pasuje,nie piszesz,cos Cię wkurza,mów jednym prostym słowem i obejdzie się bez przygadywań lub innych takich.
Kiedys pisałam duzo,teraz mniej ,bo i inni ludzie ,nie te tematy,ale zawsze cos dla siebie znajdę,szczególnie nocą,kiedy mogę spokojnie poczytac przemysleć i bez zbedznych emocji napisać...albo i nie.
Pozdrawiam cieplutko,nadal dobrze sie tu czuję i bedę zaglądała,ale przymusu nie ma?hihihi.Dobrej nocy wszystkim.


ps.dziś mam taki dzień,odwołana wizyta lekarska,zmrzłam,z nocha kapie nic tylko ciepła kąpiel i w oddali dobra relaksacyjna muzyczka.,potem kołderka.Nie ma nic lepszego.Pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=0Wv3Y...eature=related
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem