Wyświetl Pojedyńczy Post
  #140773  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 11:58
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Czyli szósta porażka nic nie nauczyła.
Złość i nienawiść.
Donosicieli informuję, że niepotrzebnie się bali mojej działalności w ostatnim dniu kampanii, ponieważ byłam zajęta analizą notowan u bukmacherów.
Następne parę tysiączków żegluje na moje konto, dokładnie ile jeszcze nie wiem. postawiłam na zwycięzcę, a notowania zawodowców były prawie identyczne z wynikiem.
Następne wybory dopiero w USA, szkoda.

Kampania Rafała była prawie idealna, bo wpisywała się w klimat platformy.
Pogarda, przeświadczenie o swojej wyższości, ignorancja oraz kompleksy które nie pozwoliły konsoli i stanąć do debaty w Końskich, co właśnie wypomnialł mu Schetyna.
Była idealna powtarzam, ale miała jedną jedyną wadę.

ZOSTAŁA PRZEGRANA.

Cóż , kończę zawołaniem pierwszej damy in spe:
Kupa dla was.
Kupa serducha.

Że też Bóg się zlitował i uchronił Polskę od tej pierwszej damy i pierwszego dżentelmena.
Jak myślicie, wybaczy koleżankę w Brazylii czy spakuje mandżur Rafałowi?
Bo różnie fejkują.

Ps. Jedno wam gwarantuję pod groźbą utraty własnej głowy Andrzej Duda w następnej kampanii prezydenckiej nie ma żadnych szans.

DARZ BÓR.

I do gassy; czy nie dałam ci linka do dokładnych wyników tydzień przed wyborami?
Po co te nerwy?
Naprawdę tam gdzie chodzi o wielką kasę, zatrudnia się zawodowców a nie leszczy z sondażowni.
Zaglądałam zaglądałam i mówiłam, że przegramy! Zresztą nic nie mogę zrobić, że skręcili te wybory, ale oliwa zawsze na wierzch wypływa!
Jeszcze będzie pięknie - jeszcze będzie normalnie, a teraz Duda marsz do roboty spełnić obietnice wydalone, ale tylko z czego, jak kasa pusta!
Odpowiedź z Cytowaniem