Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 30-03-2018, 19:46
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech witajcie miło.

Od 4 lat mam problemy z wypróżnianiem.Żadne zioła nie pomagają a są dobre do wymoczenia nóg.

Dobry Gastrolog i Proktolog po gruntownym przebadaniu "per Rectum" przepisze stosowne Tabletki.Poza tym masę badań a wszystko z NFZ-u..Potwierdzi to stan wewnętrzny,czy nie są Polipy i w jakim stadium.Tabletki trzeba brac regularnie.
Są to uciążliwe schorzenia a prawdą jest to;co napisane w Książce.JESTES TYM CO JESZ...Święta prawda.
NFZ o refundacjii.
"Endoskopowe wycięcie/ zniszczenie zmiany/ tkanki odbytu" "Podwiązanie hemoroidów" czy też "Miejscowe wycięcie zmiany odbytnicy" - są to zabiegi refundowane w ramach AOS, ale każdorazowo o sposobie leczenia żylaków odbytu decyduje lekarz i to on wybiera metodę leczenia.Dbać o to by nie było kamienistego wypróżniania bo to boli.Pić dużo i przez słomkę..Nigdy nie żłopać szklankami bo to ,może jeszcze zaszkodzić.Najgorsze w tych schorzeniach to są Swędzenie,zewnątrz i wewnątrz.Są różnego rodzaju maści,ale to tylko pochłania Aptekowe pieniądze.Lekarze są dobrze zorientowani co może pomóc i to musi Człowiek zarządać bo pozostanie tylko głęboka Depresja.Na samo słowo SWĘDZENIE dostaje się gęsiej skórki na całym ciele i drgawki.Ja leczyłam się w Klinice Łódzkiej u Profesora Adama Dziki.Pozdrawiam.Jest mi dobrze...
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem