Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 29-07-2014, 20:07
rodzinka1980 rodzinka1980 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: zielonka
Posty: 1
Domyślnie rodzina o dobrym sercu


Witam wszystkich,jestem nowa czy tez jestesmy nowymi goscmi senior.pl.Nie wiem czy dobrze robię pisząc ten post czy tez nie ale jak to mówią nie sprobujesz nie przekonasz sie.Szukam wraz z rodzina mieszkania za dozywotnia opieke na osoba starsza. Mam 34 lata,zona 27, a moje Aniolki 3,5 cora i 5,5 synek. Jestem osoba pracujaca ,nawet bardzo ciezko zajmuje sie remontami malych mieszkan,zona opiekuje sie wynajetym mieszkaniem i dziecmi, i choc by sie wydawalo ze wszystko ok jest nam ciezko gdyz perspektywy na przyszlosc zwiazanym z mieszkaniem jest niezbyt optymistyczny. Jestem abstynentem , alkohol wobec mnie to przeklenstwo ludzkosci, wiem bo za dziecinstwa doswiadczylem zly wplyw na osobe ktora kocham, chcielibysmy zaopiekowac sie osoba i dac jej serce prawie tak mocno jak kochamy wlasna rodzine.Nie jestesmy wysoko wyksztalceni, nie jestesmy idealnymi ludzmi,ale mamy wielkie serca. pochodzimy z wadowic i inaczej patrzymy na osoby starsze,dla nas nie sa to starzy ludzie , to osoby ktore trzeba szanowac za ich doswiadczenie i juz przebyta droge.Chcemy sie zaprzyjaznic i stworzyc dobry dom dla osoby starszej,ktorej nie opuscimy,nie oszukamy i nie odtracimy do ostatniego spojrzenia. pozdrawiam i przepraszam za bledy bo z tego co juz przeczytalem bystre panie potrafia to wypomniec, wiec z gory przepraszam
Odpowiedź z Cytowaniem