Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6249  
Nieprzeczytane 11-02-2018, 13:14
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Pluto37 Co ma świadomość do akceptacji poglądów niektórych seniorów z głębokiego Średniowiecza, czy dywagacjach o ciągotach niezgodnych z naturą gatunku homo.Jak czytam niezgodne z naturą gatunku homo to na pewno potem będzie ble,ble ble a na koniec JPII albo nowomodny Tusk lub Kaczyński . Zapomniał senior o swobodzie wypowiedzi i o dyskusji z użyciem argumentów a tych zawsze brak.

Starałeś się pluto napisać co wiesz a wiesz nie dużo taka moja ocena po tym co napisałeś , dalej kontynuuj swoją walkę z całym światem i nowymi twoimi fobiami bo fobii maż dużo i ciągle ci nowych przybywa.Wykorzystaj czas jak masz słuchaczy , bo o nich jak się przekonałeś na tym forum trudno. A tylko możesz liczyć na hypatię z małej litery by coś naskrobała .Mnie to nie przeszkadza i walcz dalej z wiatrakami .
Ty pisząc o starszych paniach bo bo takie spotykasz , ja zaawansowane wiekiem ale młode duchem i tym się różnimy.
Szczególnie rozbawiła mnie twoja złota myśl :
Szczególnie w otoczeniu starszych pań, które dziś potrzebują spokoju po trudach żywota swego. To ci się przypomniało z pogrzebu jakiejś starszej pani I pobycie z nią w zaświatach ?
Elizo! Naukowym językiem opisałaś sedno rzeczy. Stwierdził naukowiec Pluto .Tym stwierdzeniem pewnie Eliza się ubawiła. bo Ja tak.

Elizo Ateista to brzmi dumnie to tylko tytuł który ma wywoływać emocje i dobrze to odczytałaś i wyrózniać się wśród chłamu innych tytułów. W mediach drukowanych spotykasz się na co dzień , bo każdy wydawca dba o sprzedaż prasy i musi zachęcić tytułem zakup swojej gazety. Wymyśliła go Bogda 501 i ankietę i ten wątek w części Społeczeństwo jest drugim po Kliknij raz dziennie którzy zanotował 1 786 656 odwiedzin.

Może kończąc dzisiejszy pobyt na tym forum dzieląc się z czytającymi swoimi uwagami dotyczącymi zamieszczanych tu postów cytuję Wankabora
Wiarę we własne halucynacje nazywa się chorobą psychiczną. Wiarę w cudze halucynacje nazywa się religią.
Odpowiedź z Cytowaniem