Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6251  
Nieprzeczytane 11-02-2018, 16:05
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-Uoj Waciu! Waciu! znowu nieprzystojne figle się iętrzymają. Jak nie kozy, to tera pogrzeby ci jaźń plączą.. I jakie aświaty?Przecie jako ateista rozrywkowy doskonale wiesz, że zaświatów niet! Chyba, że znowu wyznanie zmieniłaś?I im o tych kozach opowieści snujesz? I tym LEDZIE z abądkiem... toż to deprawacja dziewczyn tchniętych alzheimerem jest. Jak możesz. Rozpustnik z ciebie! Oj !rozpustnik..Waciu! mimo żeś wiatrak to przecie z tobą nie walczę... ja jeno błędy i wypaczenia wskazuję. Dla twego dobra jedynie.Waciu! gdyby nie my, to kto by ci robił publisię? Wandeczka leciwa z deczka?masz jak w banku -z tym, że ja się swoimi nie chwale -i wiedz, że nie opuszczę cię... zgodnie z obietnicą sprzed lat. i jeszcze trochę pomażę....temy fobiami.Waciu droga! Od kiedy ty to cały świat? Czy aby nie przesadzasz? Waciu droga!Znowu międli ci się wódka ze zakąskiem. Ja wiem jedynie tyle ile nam sam zaprezentujesz. Inaczej skąd ja i wszyscy widzowie wiedzielibyśmy o twoich przygodach ze zwierzątkami na obrazkach? Przecie nikt z nas nie biega za tobą ani za żadnym innym lejkonikiem wokół pomnika z wieszczem. Sam zeznajesz a my patrzamy i klaszczamy. Waciu!Znowu miensza ci się wszystko ze wszystkim.My dywagujemy nad tym kawałkiem twojej natury, która miast zajmować się naturalną dla gatunku homo kopulacją, każe ci podglądać wyczyny nietypowe i za oglądanie których w mrokach średniowiecza zafundowano by ci rozkosze przy pomocy drewnianej dziewicy, albo ...jak głosił jeden z wyroków w podobnym przypadku ...wytrzebiono, wypatroszono i przerobiono na wiartki
Odpowiedź z Cytowaniem