Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 21-03-2018, 20:03
~gość: 178.235.147.xxx's Avatar
~gość: 178.235.147.xxx
 
Posty: n/a
Post

Całkowicie się z tym zgadzam, że pokolenie 60+ w ostatnich latach przeszło rewolucję. Pamiętam swoją mamę, jak był w moim wieku. Przeszła na emeryturę, to tak naprawdę cały czas spędzała w domu, przed telewizorem, rozwiązywała krzyżówki, jak przychodziliśmy do niej z naszymi dziećmi, to było dla niej święto, przygotowanie obiadu, deseru, już na dzień przed naszymi odwiedzinami żyła tym. Mimo, że to nie było tak, że jej nie odwiedzaliśmy, przynajmniej 2 - 3 razy w miesiącu robiliśmy odwiedziny Ale wynikało to z tego, że nie miała innych rzeczy do roboty. Obecnie senior inaczej spędza swój wolny czas. Widzę to po sobie, ale też po koleżankach. Ja staram się realizować swoje pasje, korzystam z tego, że mam teraz więcej wolnego czasu. Koleżanki z kolei, jeżeli chodzi o sprawy matrymonialne, odzyskują drugą młodość Zakładają konta na portalach typu mydwoje, czyli tych matrymonialnych, szukają swojego partnera, spotykają się z mężczyznami, korzystają generalnie z życia Bardzo mi się to podoba, zastanawiam się tylko czasem, dlaczego wcześniejsze pokolenia inaczej podchodziły do życia w bardziej zaawansowanym wieku, ale to jest już pewnie kwestia czasów...
Odpowiedź z Cytowaniem