Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 17:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał wena
Witam
Mam do sprzedania materac enabio. Pewnie nie raz o nim czytaliście lub słyszeliście - jeśli nie, to można poczytać w sieci. Nie będę wygłaszała tu pozytywnych opinii na temat materaca, bo to nie jest reklama. Spytacie czemu tak tanio? Bo wyjeżdżam! I nie mogę zabrać materaca ze sobą. Po powrocie pewnie będzie mnie stać na kolejny Nie oddam go rodzinie, bowiem oni już go mają - to moja mama namówiła mnie na zakup. Zamieszczam ogłoszenie tutaj, bowiem trafiłam na forum właśnie przez opinie na temat materaca.
Przedmiot sprzedaży jest bardzo zadbany, nie używałam go często, nie ma na nim właściwie żadnych śladów użytkowania. Jest dobrze przechowywany. Niedawno spłaciłam raty za niego - kosztował mnie 1000zł.
Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany kupnem /również odbiór osobiście/, to bardzo proszę o kontakt na email: beti_24@op.pl
Pozdrawiam i dziękuję.
Jak dla mnie ogłoszenie jest mało wiarygodne. Dopiero spłaciłam, kosztował 1000zł sprzedam za 400 po powrocie kupię nowy.?? Szyte grubymi nićmi. Może się mylę ale takie mam wrażenie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem