Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 31-07-2019, 22:46
senior66 senior66 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 275
Domyślnie związane z uszkodzeniem układu nerwowego

http://www.hormonesmatter.com/fluoro...eXezEoQeUYP474
googletłumacz
Antybiotyki fluorochinolowe związane z uszkodzeniem układu nerwowego
Etykiety dla antybiotyków fluorochinolonowych,*Cipro*,*Levaquin*,*Avelox*itp . Mają dwa ostrzeżenia dotyczące czarnych skrzynek, ostrzeżenia zastrzeżone tylko dla najpoważniejszych i poważnych szkodliwych skutków narkotyków:
Fluorochinolony są związane ze zwiększonym ryzykiem zapalenia ścięgna i pęknięcia ścięgien w każdym wieku.*Ryzyko to jest dodatkowo zwiększone u starszych pacjentów, zwykle powyżej 60. roku życia, u pacjentów przyjmujących leki kortykosteroidowe oraz u pacjentów z przeszczepami nerek, serca lub płuc.
Fluorochinolony mogą nasilać osłabienie mięśni w miastenii.*Unikać fluorochinolonów u pacjentów ze znaną historią myasthenia gravis.
Później można zauważyć, że śmierć może wynikać z podawania antybiotyków fluorochinolowych u ludzi z*myasthenia gravis*, stąd ostrzeżenie, że tych leków należy unikać w tej populacji.
Uszkodzenia centralnego i obwodowego układu nerwowego
Oprócz ostrzeżeń o czarnych skrzynkach, istnieje 212 słowo ostrzegające przed niepożądanym działaniem tych leków na ośrodkowy układ nerwowy, w tym: "zawroty głowy, dezorientacja, drżenia, halucynacje, depresja, i rzadko, reakcje psychotyczne postępują w kierunku myśli samobójczych / myśli i zachowania samookaleczające, takie jak usiłowanie lub zakończone samobójstwo "i napady padaczkowe.
15 sierpnia 2013 r.*FDA ogłosiła*, że zmienia etykiety ostrzegawcze dla fluorochinolonów, aby lepiej opisać ryzyko trwałej*neuropatii obwodowej*.*Nowe etykiety ostrzegawcze będą teraz wskazywać, że obwodowe objawy neuropatii, w tym "ból, pieczenie, mrowienie, drętwienie, osłabienie lub zmiana w odczuwaniu na lekki dotyk, ból lub temperatura, lub poczucie pozycji ciała" mogą być spowodowane przez fluorochinolony.*Zauważają również, że neuropatia obwodowa "może wystąpić w dowolnym momencie podczas leczenia fluorochinolonami i może trwać miesiące lub lata po zatrzymaniu leku lub być trwała."
Zmiany etykiet na podstawie raportów pacjentów
Również zauważyć w*sierpniu 15*th*zapowiedzi*, że FDA została dodając ostrzeżenie stałego neuropatii obwodowej w oparciu o raporty pacjentów do ich niepożądanego zdarzenia Reporting System (AER) bazę danych.*Zauważają, że "w niedawnym przeglądzie AERS oceniono przypadki neuropatii obwodowej związanej z fluorochinolonem z wynikiem" niepełnosprawności "odnotowanym między 1 stycznia 2003 r. A 1 sierpnia 2012 r. Przegląd wykazał ciągłe powiązanie między stosowaniem fluorochinolonów a wyłączeniem neuropatii obwodowej . "
Cipro zostało*opatentowane w 1983 roku*.*Przez 30 lat ludzie zgłaszali do FDA swoją neuropatię obwodową, aby dodać odpowiednie ostrzeżenie do etykiety.
Dodatkowe ostrzeżenie - Uszkodzenia układu autonomicznego układu nerwowego
Ponieważ FDA powoli wprowadza ważne informacje, które powinny być wymienione na etykietach ostrzegawczych leków, dam ci znać, że oprócz centralnego układu nerwowego i obwodowego układu nerwowego, autonomiczny układ nerwowy jest również uszkadzany przez antybiotyki fluorochinolowe.*Autonomiczny układ nerwowy*, znany również jako przymusowego układ nerwowy składa się z nerwów, które kontrolują szybkość serca, trawienie, częstość oddechów, śliny, potu, rozszerzenie źrenicy, moczu i seksualne.*Uszkodzenia wszystkich tych części ciała, kontrolowane przez autonomiczny układ nerwowy, są związane z fluorochinolonami.
Skąd mam to wiedzieć?*Poza*prowadzonymi*przez*pacjenta badaniami*i opisami uszkodzeń autonomicznego układu, wiem o tym z własnego doświadczenia.*Każda z tych funkcji autonomicznych miała negatywny wpływ, kiedy miałem poważną szkodliwą reakcję na Cipro, która rozpoczęła się w grudniu 2011 roku.
Chociaż nie mamy jeszcze dowodów naukowych, ponieważ nie opublikowano żadnych badań, osobiście usłyszałem od setek pacjentów doświadczających podobnych objawów.*Ponieważ upłynęło 30 lat, zanim FDA rozpoznała obwodową neuropatię, nie byłbym zbyt chętny, aby zlekceważyć możliwość wpływu na systemy autonomiczne.
Dlaczego FDA nie zbadała autonomicznej neuropatii potencjalnie związanej z fluorochinolonami?*Być może dlatego, że nieprawidłowe funkcjonowanie autonomicznego układu nerwowego jest bardzo trudne do opisania i wykrycia, i chociaż są one powszechne wśród osób cierpiących na toksyczny zespół fluorochinolonowy, mogą nie znaleźć się na szczycie listy skarg w bazie danych AERS.*Jednak widząc, że uszkodzenie autonomicznego układu nerwowego jest poważne i potencjalnie zagraża życiu, FDA powinna połączyć kropki i dodać dodatkowe ostrzeżenie o uszkodzeniu przez autonomiczny układ nerwowy etykiet fluorochinolonów.
Nadmierne uszkodzenie nerwów
Ponieważ wiele układów nerwowych jest uszkadzanych przez fluorochinolony, to wierzę, że fluorochinolony generalnie uszkadzają nerwy.*Niektóre*wczesne teorie sugerują, że fluorochinolony powodują degenerację aksonów nerwowych i uszkadzają osłonkę mielinową chroniącą nerwy*.*Chociaż mam kilka teorii na temat mechanizmu uszkadzania fluorochinolonów, wszystko, co jest ostateczne poza raportowaniem tego, co przeżyłem i widziałem, jest poza moim poziomem wiedzy.*Wiem, że ofiary fluorochinolonów cierpią na objawy uszkodzenia układu nerwowego i cierpią silnie, czasami trwale.
Możliwość toksyczności fluorochinolonu jest poważna.*Przy 26,9 miliona recept na antybiotyki fluorochinolowe wydane w 2011 roku i wskaźnik indukowanej fluorochinolonem*neuropatii obwodowej podejrzewanej o 1 na 6000*, liczba potencjalnie rannych jest oszałamiająca.*Co gorsza, badanie z 2011 roku opublikowane w*BioMed Centralwykazało, że 39% terapii fluorochinolonem u pacjentów w szpitalu było niepotrzebne.*Kto wie, jaka jest stopa niepotrzebnego stosowania fluorochinolonów w populacji ogólnej.
Fluorochinolony są niebezpiecznymi antybiotykami, często stosowanymi w leczeniu infekcji zatok, infekcji dróg moczowych, infekcji górnych dróg oddechowych, infekcji prostaty itp.,*Infekcji, które można leczyć bezpieczniejszymi antybiotykami*.*Absurdem i złem jest, że ludzie cierpią na chroniczne i często wyniszczające uszkodzenia nerwów i inne schorzenia na skutek antybiotyków wydawanych na receptę, zwłaszcza gdy można zastosować inne, bezpieczniejsze alternatywy.
Informacje o toksyczności fluorochinolonu
Informacje o autorze i reakcje niepożądane na antybiotyki fluorochinolowe (Cipro / ciprofloxacin, Levaquin / levofloxacin,*Avelox*/ moksyfloksacyna i Floxin / ofloksacyna) można znaleźć na stronie Lisa Bloomquist,*www.floxiehope.com*.
Ten post został opublikowany wcześniej w Hormones Matter w 2013 roku.
__________________
wolność to świadomość ograniczeń
Odpowiedź z Cytowaniem