Wyświetl Pojedyńczy Post
  #718  
Nieprzeczytane 26-07-2019, 13:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=lublinianka55]
Cytat:
Jestes wiec fanem tych, ktorzy do kamery mowia jedno, a po cichu, jak nikt nie widzi, robia zupelnie cos innego i to im wcale nie przeszkadza, by za kolejnym razem rżnąć glupa i dalej miec gębe wypelniona wyswiechtanymi frazesami.
JA jestem fanem tych, co stawiają śliczną tezę i odrazu udowadniają, że jest prawdziwa, bo ICH

Cytat:
Tak, Biedron tu sie od nich rozni, on dziala ad hoc i to co sobie pomyśli, to zaraz mowi glosno.
czyli rżnie głupa na widoku i plecie jak dziecię co ślina na jęzor przyniesie. A potem jak panenka z okienka..... KOCHANE wy moje durnoty ROZMYŚLIŁAM się bo w ramach odnowy MORALNEJ cnotę straciłam, ale nie darmo. Za jurgielt w juro.

Cytat:
Pozniej dochodzi do wniosku, ze akurat to cos nie bylo najlepsza decyzja, wiec zmienia zdanie na takie, ktore wydaje mu sie obecnie lepszym rozwiazaniem i znowu od razu o tym mowi.
czyli co? histeria wymieszana z hipokryzją i niedorozwojem
emocjonalnym.
zauważ że my o polityku, a nie o gąsce balbince co skrzywdziła Ptysia na schodach.

Cytat:
Mysle, ze nie, ale to wlasnie przemawia za tym, ze jest szczery i spontaniczny.
to może powinien być celebryta hiphopowiec, albo primadonn w baletkach? I pa-dede wykonywać solo i w duecie dowolnym.
Cytat:
...... przy tym nie jest asekurantem.
i dlatego "Nie rzucę UNII....skąd mój ród"
Cytat:
Poza tym jest politykiem, ktorego wypowiedzi najchetniej slucham i na ktorego mi sie najprzyjemniej patrzy.
Zaraża mnie swoim zapalem i usmiechem oraz zyczliwoscia do ludzi, a takze wiarą w czlowieka.

Niejeden kombinator tym zaraża i stąd ta zraza się szerzy

Cytat:
Bez wzgledu wiec na to, co tu bedziesz wypisywal, jak sie bedziesz prężył i napinał, to Biedron i tak na dzien dzisiejszy ma moj glos i mysle, ze nie tylko moj.
ależ ja tylko to co czuję demonstruję i niech mnie bogi wszelakie chronią, żebym miał cię zniechęcać do IDOLA.
W końcu jedni na Biedronia, inny ktuś na KACZYŃSKIEGO, albo innego Winnickiego bo też niektorym ładny się zdaje.
Po to mamy demokację ... jeszcze.

Cytat:
Bo jako jedyny deklaruje, ze chce ukrocic to rozpasanie Kosciola, ma te odwage.

chcieć to jeszcze nie móc, ale klepać każdy może. Jak był w sejmie to jakoś nie ukrócił a w Słupsku religii ze szkół nie wywalił.
Cytat:
Tobie zostawiam szczerzacego sie ciągle Schetyne
,
zmartwię cię. Nie startuje w moim okręgu, no i czemu nie podoba ci się szczerzący ciągle Schetyna? Skoro chyba szczerzenie się obaj z Biedroniem ćwiczyli u tego samego trenera
Cytat:
PO mialo swoja szanse, ich czas juz minął, pora dac szanse innym.
pukpuk!Nie wiem czyś zauważyła, że PO nie rządzi, a z tych innych to jedynie Zandberg nie rządził
No i na zakończenie przypomnę że BIEDRONIA JUŻ WYBRALI.
Odpowiedź z Cytowaniem