Wyświetl Pojedyńczy Post
  #45  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 22:54
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-JEZUSMARIA!!! że tak powiemjako co???????? CZŁONEK partii NOWOCZESNA????kurde!!! Jak to mówił jeden Franz?czasy się zmieniają a pan zawsze ..CZŁONEK
Czy to uważasz że mądre ,Jesteś forumowym niedouczonym głupkiem pisząc takie brednie. Dla mnie nie nowość.
Cytat:
wystarczy przejrzeć co napisano.
Mnie interesuje gdzie to napisano i w czym.Może być zwykły fejk a ty się w tym specjalizujesz.Ty wszystko przyjmujesz jako prawdę bo nie potrafisz samodzielnie myśleć.Ty Pluto jak Prezydent Duda , który wszystko podpisuje jak leci ty Pluto37 wklejasz i umieszczasz w sieci , bez zastanowienia co ci pod rękę podleci .
Cytat:
to jest właściwe podejście do zjawiska Biedroń.
W końcu mówi, że będzie premier, a nie że KRÓL.
Tylko że my wszyscy go od głupków nie wyzywamy.
Czy ja o Schetynie i Kopacz z partii Platforma Obywatelska która jest obecnie z Nowoczesna w Koalicji Obywatelskiej piszę że są głupkami?? Nie To określenie dotyczy tylko ciebie .Bo posty twoje o tym świadczą. Masz głosować na Koalicję Obywatelską i rób to co mądrzejsi którzy są członkami partii Platforma Obywatelska Nowoczesna ci każą. Ty jesteś od wrzucenia głosu i na nic więcej nie będziesz miał wpływu , bo nie jesteś od myślenia.
Odpowiedź z Cytowaniem