Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 16:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Cytat:
Napisał grazyna
No własnie, z przerazeniem tylko podczytywałam niektóre watki jak kobity opisywały , że robiły jakieś laleczki v-du i się nad nimi pastwiły , wykańczając swoich mezów. Okropne, zaraz sobie pomyślałam, czy jakies osoby tak ze mna nie robia? (czy mam kuku-na muniu, jeśli tak podejrzewam?) Moje układy z mężem tez nie sa najlepsze, ale o czyms takim nigdy bym nie pomyslała. Jak bronic sie przed takimi praktykami ?, oczywiście męza o cos takiego nigdy bym nie posądzała! Okropneeeeee!!!!!. prawda?
Masz rację okropne, to moje posty czytałaś. Nie przypuszczałam, że ktoś wierzy w takie "czary". W życiu bywają przeróżne potworne sytuacje, życzę Tobie tego z całego serca żebys ich nigdy nie doświadczyła. Co do samotności są różne osoby na tym forum, niektóre bardzo samotne /i dlatego chwała twórcom klubiku/ inne nie. Ja np. włączam rano komputer wchodze na stronę klubiku i w międzyczasie robię przeróżne rzeczy w domu, osoby przeglądające stronę główną mogą odnieść wrażenie że urzęduję w klubie po kilkanaście godzin dziennie. Myślę, że takich osób też jest trochę. Jeżeli chodzi o laleczki nie musisz się obawiać, takich "typów" jak ja jest mało, do tego trzeba mieć fantazję.