Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 09-12-2012, 13:50
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

NATURALNY KOLAGEN PREMIUM!!!!!

Od roku stosuje koleżanka prawie 70 lat-efekty niesamowite.
Jest drogi-ale przyjaciel znajomej jest dystrybutorem i może załatwić „eliksir” 30% taniej.
Kupiłam 200 ml. –to opakowanie śmiało starczy na pół roku, więc w przeliczeniu przykładowo na -różnego rodzaju kremy i żele używane przez kobiety - ze zbawiennym kolagenem ,
Inwestycja ta nie wychodzi drogo.

„Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania.”


Smaruję ciało/raz dziennie –na zmarszczki -twarz i dekolt /wiadomo u kobiety dekolt jest …..do pasa
Stosuję , również od wewnątrz.
Dwa razy dziennie biorę kapsułki naturalnego kolagenu.
Wyczytałam; wzmacnia paznokcie, włosy, odbudowuje wiązadła kości i chrząstek
/dla mnie bardzo ważne przy mojej skoliozie/, bardzo dobrze wpływa na gałki oczne itd..podaję link
http://www.kolagen.co/kapsulki_colvi...szt,p491183632
Jak wiemy kolagen używany jest przez firmy kosmetyczne do produkcji wielu kosmetyków, ale to tylko namiastka, ja mam sam naturalny kolagen .

Kolagen Naturalny to białko pozyskiwane z rybich skór - jedyny słuszny, aktywny kolagen, który może skutecznie wpływać na tkankę skóry człowieka.

Przechowuję według wskazań w temperaturze od 5 do 28 stopni- to jest bardzo ważne!!!
Koleżanka wyjeżdżała do Szwecji –odłożyła trochę specyfiku do naczynka-nie schowała do lodówki-skawaliło się wszystko –do wyrzucenia =temperatura przechowywania bardzo ważna.
Nie będę więcej pisać o kolagenie naturalnym platinum podam link:
http://www.kolagen.co/kolagen_platin...ml,p2016633830
Wydaje mi się, że też ważne jest..........moje postępowanie
Prowadzę bardzo higieniczny tryb życia/bez jakichkolwiek używek
-staram się 3 razy w tygodniu pływać na plecach –wskazania lekarza /mam chory kręgosłup –pływam 2 miesiące i widzę skutki-znaczną poprawę, oprócz tego korzystam z suchej sauny/mam zdrowe serce.
Pół godziny grzeję kości-wymuszam prostą postawę, wdycham opary olejku kamforowego-który oczyszcza drogi oddechowe z toksyn.

W saunie jakaś pani smarowała ciało skórką od cytryny- przyspiesza oczyszczanie skóry.
Ciągle przy okazji dowiaduję się czegoś nowego o zbawiennym działaniu sauny.

Efekty są już po 2 miesiącach .
Po wyglądzie mojej znajomej widzę wielkie efekty, ale ona, też zakochana z … wzajemnością – trafiła na swoją połówkę i……… już nie udziela się w Internecie .
UWAGA!!!WAŻNE
Zapomniałabym-kupiłam sobie, ale nie przez Internet-za drogo/bardzo dobrą witaminę C , która przyspiesza wchłanianie kolagenu-podaję nazwę: ACEROLA PLUS 100 tabletek –niecałe 30 pln
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem