Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 24-05-2009, 11:07
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Vika - to nie do pomyslenia aby tak oszpecic krajobraz . Drzewa powinny zdobic a nie odwrotnie .
Jestem oburzona Vika - działaj , dzwoń pytaj .
Kundzia to nie jest tak do konca z tym bezpieczeńtwem ..
Wszystkie sluzby takie jak Energetyka , Gazownie , Wodociagi - maja określony czas na robienie wycinek , przycinek napowietrznych czy ziemnych .Ich rowniez obowiązuje to samo prawo i te same zakazy .
Np. u mnie Energetyczny Zaklad wycinal i przycinal gałęzie
chyba w listopadzie , druga tura /inne ulice/ to chyba w lutym albo wczesnym marcem w kazdym bądz razie był jeszcze śnieg .
Teraz nie ma zlituj sie - kary moga byc nakladane nie tylko na osoby fizyczne .
Kto u mnie był to wie jak wysokie mam drzewa ktore rosna na mojej działce , są kupione za moje pieniadze i ja je pielęgnuję - ale nie mam prawa do wycinania ich /tylko przycinanie i to w scisle okresonym terminie / bez zezwolenia miejscowego wydzialu Ochrony Srodowiska .
Przymierzałam sie do skrocenia ich do polowy ale .. dowiedzialam sie ze okres lęgowy trwa od 15 kwietnia do 15 sierpnia .Koniec - musialam sie dostosowac .
Ponadto ptaszki tak pieknie spiewaja umilając zycie mnie i sasiadom jakże moglabym im wyrzązic krzywdę . ??

fragmebt mojego ogrodu
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem