Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9503  
Nieprzeczytane 25-06-2017, 08:14
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witam wszystkich

Danusiu: mam Skypa i często używam rozmów video ale raczej tylko z rodziną. Czasem z innymi jakąś wiadomość tekstową wymienię, ale to rzadziej. I GG czasem używam, też tylko tekstowo. A Team też mam pobrany, ale dotychczas nie używałem- przez prawie 7 lat radzę sobie bez serwisu i zawsze rozwiązanie problemów znalazłem- albo w necie albo pełna kopia zapasowa zawsze jest. W razie problemów to klik i wraca to co było dobre choć trochę to trwa. Widzę że i tutaj są osoby dobrze zorientowane w tajnikach komputera, ale rozumiem że każdy ma masę swoich problemów i nie chcę nikomu głowy zawracać moimi. Skype to owszem- może kiedyś spróbujemy porozmawiać, ale tego TeamaV. na razie unikam, bo moja wiedza też jest ograniczona i albo ja komuś coś pokićkam w ustawieniach albo ktoś mnie. Siostra mnie kiedyś prosiła o taką pomoc, ale ona trochę gorzej się orientuje w kompie i nie paliłem się do tego bo więcej bym musiał siedzieć na jej lapku niż na moim. Jak tam jestem to osobiście jej trochę pomagam w tych sprawach.
Życzę wszystkim pięknej radosnej niedzieli.

__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem