Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 20:10
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

No dobra
1. W związku z naruszaniem regulaminu i obrażaniem innych użytkowników użytkownik polder został zabanowany na okres 7 dni. Po tym czasie zostanie, zgodnie z regulaminem na kolejne 7 dni dołączony do grupy użytkowników z ograniczonym prawem do wysyłania postów.

2. Prosiłam kilkakrotnie żeby na pytania i tematy w wątkach zdrowie nie odpowiadać w sposób mogący urazić pytającego (a z prywatnej korespondencji wiem, że takie żarty niekiedy bolą i to bardzo).

Na żarty i słowne szermierki przewidziane są inne podfora. Podforum Zdrowie służy między innymi pisaniu o swoich kłopotach zdrowotnych (dotyczących czasem wstydliwych spraw), jeśli ktoś nie chce widzieć takich postów, może ich przecież nie czytać.

To co szanowni państwo piszecie na górze o intencjach, jakie rządzą pytającymi bywa prawdą - ale tylko bywa. Nie każdy umie/chce korzystać z Googla czy wędrować po różnych forach i tematach. Wiele osób woli zapytać bezpośrednio o własną sprawę - i zaać na konkretnym forum tylko to jedno, istotne dla siebie pytanie. I takie osoby mają do tego prawo.

Bardzo proszę o zastosowanie się do mojej prośby przy kolejnych takich okazjach. Jeśli nie macie Państwo nic do powiedzenia w takich kwestiach, po prostu proszę się nie wypowiadać - nie ma takiego obowiązku, żeby na każde pytanie musiała padać odpowiedź. Posty najbardziej dygresyjne przeniosłam do wątku wskazanego przez Lilę.
Odpowiedź z Cytowaniem