Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 18:42
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał polder
Tak sobie myślę, co forumowa zołza poradziłaby kobiecie cierpiącej na upławy. Długie stanie na głowie? Jak w reklamie
podpasek? Pewnie już zapomniała (z racji wieku) co to jest.

Dodatkowo: spotkały mnie zarzuty, że używam języka spod budki z piwem. Nie lubię piwa, więc TAM nie przestaję. Widocznie jego znajomość jest następstwem przebywania. Bo skąd? Więc niech pierwszy rzuci kamieniem...
Polder ja ci dam radę z serca -nim kopniesz poczytaj sobie cóś na temat kobiecej anatomii .To nie upławy znikają z wiekiem.I nie są one nijak rownoległe do meskiej potencji lub jej braku.One są INFEKCJI efektem czyli kompletnie ni priczom.
Widzę ,że zamiast grzecznie powiedziec "zgrzeszyłem ,ponioslo mnie ,przepraszam' brniesz jak chory w krzaki...Język jakiego użyleś -po budką z piwem nie gości ,albowiem gentlemeni tam przebywający pod wpływem alkoholu są bardziej szarmanccy niż ty.Niestety.Sorry za karcenie cię ,ale prosisz się o to....
Wiem ,że temat potencja rozjusza kazdego faceta -ale skoro tak, to po jakiego na forum publicznym facio dzieli się swoimi rozterkami... zamiast iść do do lekarza .Zresztą są przeslanki dość mocne ,że to podpucha obliczona na wywolanie zwierzeń starszych pań ...i zbawę do rozpuku.Niedoczekanie .
Tadziu czyżbyś posądzał nas o tak kiepski repertuar i słabą wyobraźnię w tej dziedzinie ...Oczekiwałam po tobie nieco wyższych lotów....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem