Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 14-02-2007, 08:05
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Trojkąt

Cytat:
Napisał destiny
często wyjeżdżam za granicę sama, a oni zostają pod jednym dachem.
Nie, to niemożliwe ...((
Zdarzają się rzeczy nieprawdopodobne.
Zresztą o zarysowanym trójkącie słyszałam od osób, które nie mają w zwyczaju kłamać. Nie pisałam o konkretnych czynach wynikających z niezdrowej fascynacji, lecz nieuświadomiononych uczuciach, które czasami się rodzą i po prostu są. Nic ich nie finalizuje, bo na ogół ludzie oprócz wypartych uczuć dysponują rozumem, spychającym je w pozorny niebyt zabezpieczającym przed niemoralnym postępowaniem. Serce nie sługa, chciałoby się powiedzieć, lecz marginalna liczba ludzi kieruje się prostymi popędami. Na ogół niechciane uczucia przeradzają się w społecznie akceptowane na drodze sublimacji. Przyjrzyj się pod tym kątem wdowom, starym pannom i rozwódkom. Ileż erotyzmu niesie z sobą kult Chrystusa! Trójkąt o podobnym charakterze to dwie siostry i mąż jednej z nich. Słyszałam o przechodnim małżonku. Czasem myślę, że co dla jednych naznaczone zakazem, dla drugich dopuszczale, bo skoro oczy nie widzą, to sercu nie żal, itp. Czy to zresztą taki rzadki układ? Weźmy na przyklad takiego Borynę, a przede wszystkim jego syna. Idąc dalej, natrafiamy na miłość kazirodczą w przeróżnych odmianach.
Wszystko jest normalne, co się zdarza ludziom. Mówię to z bólem serca.
Odpowiedź z Cytowaniem