Wyświetl Pojedyńczy Post
  #92887  
Nieprzeczytane 18-10-2017, 20:06
MIRA...'s Avatar
MIRA... MIRA... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Pałuki - Polska
Posty: 2 685
Domyślnie

Cytat:
Napisał barteczek
Basieńko, jestem kochanie...u mnie nie ma biedronek...za to w Austrii ogrom tych ślicznotek...one uciekają Basiu, jeszcze trochę to będziemy je pokazywać wnukom na obrazkach...plaga żółtych podobnych do biedronek zwaliła się do Europy i zjada nasze,k Polskie biedroneczki...one się po prostu chowają...


tutaj masz coś jeszcze o azjatyckich biedronkach w Polsce -
Harmonia axyridis...

http://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/Harmonia-axyridis-Przyczyny-inwazji-azjatyckich-biedronek-w-Polsce

Cytat:
Napisał barteczek
Mirusiu, byłam u Jubilera...kiedyś fundnęłam sobie pierścionek z oczkiem...do niczego mi nie pasował, zamieniłam go na serduszko zamykane...było za małe, do tego zamiast go przesunąć..otworzyłam! Oczywiście znowu zepsułam...i dogadałam się, że chcę serduszko, ale większe i otwierane...no, dzisiaj wreszcie załatwiłam...weszłam od razu do Kasi, fotografki z pedraifem.( nie wiem jak się pisze ) będą fotki moich SKARBÓW..po drugiej stronie moja gębusia...


łał... ale będziesz miała pamiątkę ze swoimi SKARBAMI... będą zadowolone, że będziesz nosić je w serduszku i na serduszku... pozdrawiam i jeszcze raz serduszko zostawiam... tylko nie popsuj tego serduszka znowu...

lecę na TV... popatrzę "Na wspólnej" i "Milionerów"... a potem Szkiełko...


__________________


"Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem..." Phil Bosmans

Ostatnio edytowane przez MIRA... : 18-10-2017 o 20:12.
Odpowiedź z Cytowaniem