Wyświetl Pojedyńczy Post
  #56  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 13:51
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Moi drodzy...wszyscy macie swoją rację w tym co piszecie, Ja też nie jestem wyrocznią prawdy. Ale już samo zastanawianie się nad rozwiązaniem problemu stanowi z Was grupę wsparcia. Powiem jeszcze inaczej... ja również myślałem i wierzyłem w to że chcę... tylko i wyłącznie pomóc osobie potrzebującej , jednak szybko zrozumiałem że możliwość pomocy innym daje Mnie szanse pomocy samemu sobie. I że to Ja więcej sobie daję pozytywnej energii pomagając innym. Dlatego Czorcie masz dużo racji w tym co piszesz (myślę że jesteś fachowcem)
, myślę też że Ja obecnie pomagam innym z mego własnego egoizmu... Bo kiedy inni będą mieli się dobrze ja też będę mógł z tego korzystać, Jednak teraz Ja pozwalam sobie na twierdzenie że jestem w stanie kształtować wokół siebie pozytywne środowisko przyjaciół którzy mogą razem wspólnie szybciej i skuteczniej działać... mimo moich "słodkich" wad których nie chcę się pozbyć. Dlatego powstają wspólnoty interesów i Ja jestem w kilku takich gdzie chcę świadomie korzystać z trzeźwego życia, i świadomie to powtarzam że ja sam muszę wiedzieć że pomoc innym, jest Moją ogromną potrzebą własną, a jedynie czasem opowiadam że pomagam bezinteresownie... Co o tym myślicie;Wasza sprawa ale ja też chciałbym to wiedzieć. Jestem skłonny podjąć najbardziej niewygodną dla mnie dyskusję... Słonecznie Was Wszystkich pozdrawiam... ps. Czorcie jesteś aniołem dobrych sugestii, tak trzymaj..
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.