Wyświetl Pojedyńczy Post
  #46  
Nieprzeczytane 01-07-2012, 12:32
luckniat@op.pl luckniat@op.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: bielsko-biała
Posty: 3
Zawstydzony Odpowiedź Na"zaćma"

Wypowiadać na ten temat może tylko i wyłącznie lekarz specjalista, czyli okulista. Natomiast "moje 3 grosze" w tej sprawie: w ub. roku mój mąż miał zabieg usunięcia zaćmy jednego oka - i widzi tak dobrze, że nie musi nosic okularów. Pozostało drugie oko, na które będzie miał zabieg za tydzień.
Zabieg i opiekę mąż odbył na tzw. N.F.O.Z. W: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 5 SUM w Katowicach 40-952 Katowice ul. Ceglana 35 - mail: sekretariat@okulistyka.katowice.pl ; tel. 032/35 81 498. To jest klinika stworzona przez byłą prof. Gierek.
Zasługuje ta klinika na uznanie z uwagi na wszechstronne przeprowadzanie badań oczu. Aparatura, która nie każdy w Polsce taki szpital posiada. Z poza Katowic pacjenci moga korzystać z noclegu, który znajduje się na terenie szpitala.
OCZYWIŚCIE można korzystać z tego rodzaju zabiegu w każdym miejscu na terenie Polski, gdzie takie zabieg sie wykonuje. Albowiem to jest tylko zabieg. A lekarzy mamy wyśmienitych.
Cieszyc sie prosze z faktu, że zabieg można przeprowadzić. Bo ja np. mam już taka chorobe oczu, że jest nieoperacyjna niestety. Łączę serdeczne pozdrowienia. Proszę myśleć pozytywnie. MAMY B. DOBRYCH LEKARZY, A CHIRURGÓW W SZCZEGÓLNOŚCI.
Odpowiedź z Cytowaniem