Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2004  
Nieprzeczytane 25-04-2014, 12:27
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

witajcie Single
http://w364.wrzuta.pl/audio/6TMqPCvE...shakin_stevens

Słońce lubię siedząc w cieniu ))) U mnie jest.

Byłam w urzędzie i się
sprawę załatwiłam. Pewne zachowania ludzi budzą u mnie gniew.

Mam dla Was prezent
Uszy do góry
Cytat:
“Rozpoczął się nowy dzień. Uczynię z niego piękny dzień dla siebie i zacznę go od uśmiechu. Nawet jeśli wczorajszy dzień był niedobry, on już minął. Liczy się tylko dzień dzisiejszy. Choć nie potrafimy przewidzieć, co mi przyniesie, jedno wiem z całą pewnością, nic nie może być takie złe, abym sobie z tym nie poradziła. Jeśli popełnię błąd albo sprawy nie potoczą się tak, jak sobie wyobrażałam, i tak pozostanę spokojna i pomyślę, że błędy są rzeczą przykrą, ale wcale nie taką straszną.

Dopóki żyję, będę zawsze popełniała błędy, ponieważ jestem tylko człowiekiem. Zamiast się za to krytykować i uważać za złego człowieka, będę spokojna, będę dociekliwie szukała przyczyn błędów, będę z nich wyciągała naukę.
Jeśli w ciągu dnia coś mi się uda, pochwalę się za to i będę się z tego cieszyć. Zawsze bowiem jest coś, z czego mogę się cieszyć.
Ludzie, których spotkam w ciągu dnia są dla mnie bezpieczni. Mało prawdopodobne aby chcieli mi wyrządzić krzywdę. Jeśli tylko pomyślą o mnie źle, nie dowiem się tego. Jeśli powiedzą o mnie coś złego, nie musi mnie to dotknąć. To są tylko słowa, tylko opinie innych. Opinie nie mogą mnie ani zmienić, ani sprawić bólu. Pozostanę taka sama. Akceptuję siebie taką, jaką jaka jestem. Lubię siebie, nawet jeśli inni mnie nie lubią. Jestem godna miłości taka, jaka jestem. Ludzie mają prawo robić i mówić to, co mówią. Nie muszą się ze mną liczyć i być dla mnie mili, abym czuła się dobrze. Ja sama decyduję o tym, jak się czuję. Jestem dla siebie najważniejszym człowiekiem na świecie, ponieważ sprawuję kontrole nad swoim życiem. Dlatego będę się dobrze czuła. Czasem mi sie to nie uda. Ale będzie to znaczyło, że bardzo już przywykłam do złego traktowania samej siebie. Będę się usilnie starała, aby się dobrze czuć. Mam szansę przeżyć dobry dzień. Wykorzystam tę szansę i zrobię sobie przyjemność.”

Tel dostałam...koleżanki nadciągają, pa
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem