Wyświetl Pojedyńczy Post
  #150238  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 11:01
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
U mnie w okolicy wszystkie ludzie niemalże już się zaszczepili . Chyba jedna się ostanę

Każdy lek zażywany przez nas ma przeciwwskazania. Każdy może sam się przekonać , bo w każdym opakowaniu leku znajduje się o tym informacja./Dyrektywa Unijna , dupochron producenta / . Tak samo jest ze szczepionkami , ale te na koronawirusa były wdrażane szybko i nie było tyle czasu by przebadać każdy układ immunologiczny by poznać reakcję ludzi na szczepionkę .

Jest to człowieka wybór , czy chce czy nie chce się szczepić ale musi sobie zdawać sprawę z swoich konsekwencji jakie jego wybory niosą społeczne skutki.

Ja się zaszczepiłem a moi znajomi czekają w kolejce na szczepienie bo wychodzą z założenia że lepiej być zaszczepiony niż nie . Mają jedno życie , posiadają rodziny i wiele celów do realizacji. Modły do różnych Bogów nie są skuteczne , ci co chcą się zaszczepić , są przekonani że szczepieniami zajmują się mądrzy ludzie /specjaliści/ a nie ideolodzy .

******
Federalna Agencja Żywności i Leków oraz Centrum Kontroli i Prewencji Chorób zalecają, aby Stany Zjednoczone wstrzymały stosowanie szczepionki Johnson & Johnson Covid-19 w związku z sześcioma, zgłoszonymi w USA, przypadkami „rzadkiego i ciężkiego” rodzaju zakrzepów krwi.

Jak poinformawali we wtorek przedstawiciele obu agencji, przypadki te wystąpiły u sześciu kobiet w wieku od 18 do 48 lat. Objawy pojawiły się u nich w czasie od 6 do 13 dni po szczepieniu. Jedna z kobiet zmarła.

Do tej pory podano ponad 6,8 miliona dawek szczepionki Johnson & Johnson w Stanach Zjednoczonych.

Firma Johnson & Johnson wydała we wtorek oświadczenie, w którym zauważyła, że zdecydowała się „proaktywnie opóźnić wprowadzenie” swojej szczepionki w Europie

Przestańcie się straszyć i zawierzcie lekarzom specjalistom , kłamstwa rządzących doprowadziło do , tego ze nikt do nikogo nie ma zaufania. Gdy będziecie wybierać zastanówcie się na kogo głosujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem