Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 28-01-2008, 19:25
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał danmal
Kazimierzu,jeszcze pare miesiecy temu panie seniorki na banicje mnie skazaly za tepienie bykow ort,pare osob wrecz twierdzilo ze ,co tam forma,tresc jest wazna,teraz dostrzegam wieksza starannosc,albo mnie czytam to forum.Mnie oczywiscie z dzika satysfakcja wytykano literowki.
Bledy ort. w jezyku ojczystym sa niedopuszczalne,ale pomylic kazdy sie moze.
Dalmalu! Nie zwalaj na nas swoich win. Popatrz na wszystko z odrobina obiektywizmu. Mam wrażenie, że inną miarką mierzysz siebie, a inną przykładasz do nas. Mnie przez kilka postów wytykałeś nieortograficzne pisanie, gdy mi się wklepało niepotrzebne "d".Swoje błędy klasyfikujesz łagodnie, ot, zwykłe literówki, czyjeś to grzechy śmiertelne. I nie o to seniorki miały do ciebie żal, lecz o złośliwe kpienie i wyśmiewanie. Nie mogę również zrozumieć jak prawdziwy mężczyzna może się tak brzydko zachowywać, jak Ty wobec Lili.Nie podobało Ci się jej poczucie humoru, mogłeś nie czytać.A co robiłeś, sam się przekonaj, czytając swoje odezwania do niej. Ja się niestety czerwieniłam za Ciebie.I takie teksty do kobiety to były właśnie rzeczy absolutnie niedopuszczalne. Przy nich jakiś mniejszy lub wiekszy ort. to małe piwo.