Wyświetl Pojedyńczy Post
  #514  
Nieprzeczytane 02-11-2009, 20:08
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Witaj Ewciu

Cytat:
Napisał ewcia13
Mam na imie Ewa witam milutko i serdecznie ,jestem tu nowa i mam trudnosci jak sie tu poruszac .....
Zwykle podajemy tutaj wskazanie (t.zw. link) do miejsca, czyli postu lub wątku, gdzie masz to o co Ci chodzi, napisane.
Lecz zrobię dla Ciebie wyjątek i skopiuję Ci ten post. Do niego link jest taki: http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...ge25-3396.html
Post ma nr # 361.

A to ta kopia:
Do IdyZ oraz do Seliny
Piszecie: "poruszać się po tym gąszczu informacji" - Ida, "labiryncie" - Selina.
Tak, to forum jest dosyć trudne dla Początkujących. Częściowo dlatego, że jest "bogate" w treści. Lecz i administracja niewiele robi, ażeby je "uczytelnić".
Lecz dla Was skutek będzie jedynie ten, że trochę dłużej będziecie dochodzić do wprawy. Metodą "prób i błędów", to najlepsza metoda.
A teraz kilka moich praktycznych porad.
IdaZ, Twój post ma nr #354 (prawy górny róg). Napisałaś go w wątku "Witaj...Przedstaw się...cz.III".
I bardzo trafnie dobrałaś miejsce - trzeba dbać o porządek na forum.
Z kolei ten wątek znajduje się w podforum, czyli w dziale "Różności" (szósty pod Generacja 50Plus na stronie głównej KSC).

Doradzam abyś początkowo została na tym wątku, masz tu już 4 odpowiedzi, ktoś jeszcze coś dopowie.
Potem przechodź do innych działów, gdzie znajdziesz inne interesujące Cię wątki (np. dział eSenior, gdzie jest dużo pomocy komputerowej).

Ale teraz, ażeby "poruszać się" na forum musisz:
1. przeczytać uważnie FAQ/Pomoc. Jest na górze, na czerwonym pasku

2. następnie wejść w Ustawienia, (też na tym pasku), i założyć sobie swój Profil - żebyśmy wiedzieli coś o Tobie.

Tam też ustawia się Prywatne Wiadomości - żebyśmy mogli korespondować ze sobą niepublicznie.
Można też podać swój G-G lub Skypa.

Ale w sprawie pkt-u 2 napisz tu w osobnym poście, ktoś doradzi.
Pozdrawiam. Powodzenia. S.