Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 22:10
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał BUNIA
Przywiazuje wage do ubioru ale nie przesadnie.I w zasadzie to nigdy nie marudzilam ze nie mam co ubrac.Po prostu moj maz byl s z c z e s c i a r z e m .
Kazalyscie mi na poczatku napisac cos o NY wiec wam napisze tylko nie wrzeszczcie na mnie -tu wszystkie kobitki znajduja cos dla siebie bo w kazdy projektant WSZYSTKIE modele (oczywiscie nie mowie o snobskich butikach-tylko o produkcji dla normalnych ludzi -sa serie ktore ida do sklepow) ma rowniez w rozmiarach powyzej 18 (czyli 48) -w kazdym duzym sklepie z ciuchami (jak Macy`s np) jest dzial dla paczusiow i mozna sobie wybrac co komu pasuje - i nie sa to zadne blzeczki namioty oraz tradycyjne spodnisie w gumke -w czym wyglada sie najgorzej-ale wlasnie fajne ciuchy w duzych rozmiarach -tak ze kupuje sie nie za wielkie ,nie za obcisla ,a jak w sam raz i kazda kobitka duza i mala moze wygladac super-niestety amerykanki super nie wygladaja -przynajmniej na ulicy- przynajmiej biale amerykanki,bo cale to kolorowe towarzystwo ubiera sie fantastycznie plus fryzury przesmieszne.A wy kochane paczusie jestescie po prostu paczusiami -to co tu mozna zobaczyc w dziedzinie nadmiaru ciala hmmmmm...trudno opisac
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem