Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 18:30
senior66 senior66 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 275
Domyślnie Historia Stu

https://fqwallofpain.com/2018/07/03/...cpIe0FJt_jAC1g
Historia Stu - Trwała neuropatia obwodowa od Cipro
3 LIPCA 2018 R/*LISA
Sześć lat temu dostałem terapię 3 1/2 tygodnia (wydaje się tak paradoksalne, że nawet używam tego słowa) Cipro dwa razy dziennie.*Przez całą moją karierę zawodową zajmowałem się sprzedażą medyczną i powinienem był uważniej zauważyć, że bolą mnie nogi i że powinienem natychmiast się zatrzymać.*Wziąłem lek generyczny, więc nie ma prawnego odwołania do wyrządzonej szkody.
W rzeczywistości nigdy nie wyzdrowiałem, pod wieloma względami objawy nasiliły się.*Po Cipro pozostałem z obwodową neuropatią w obu stopach, podudziach, łydkach, 24/7 365.
To codzienne tortury i trudne do życia (ale lepsze niż alternatywa).*Radzę sobie również z rozproszonym bólem na całym ciele i żaden lekarz nie może mi powiedzieć przyczyny.*Mam idopatyczną neuropatię obwodową (co oznacza, że ​​nie ma znanej przyczyny).
Każdemu lekarzowi, którego widziałem, mówię im, że wiem, że winowajcą był Cipro i patrzą na mnie jak na dwie głowy.
Zostałem zbadany, przetestowany, pozostawiając mnie ponownie bez odpowiedzi.*Próbowałem Lyrica, Amytriptoline, Nortriptoline, Gapapentin, sprawiły, że poczułem się naprawdę rozłożony, bez ulgi.
Przeszedłem terapię elektryczną, terapię lampą Reif, kąpiele stóp himalajskich (aby wypłukać toksyny), również bez ulgi.
Odwiedzam rehabilitacyjną / rehabilitacyjną MD, która kazała mi przestrzegać różnych diet (dieta eliminacyjna, dieta detoksykacyjna, dieta mitochondrialna) i wiele suplementów ukierunkowanych na redukcję toksyn w moim ciele, zmniejszenie stanu zapalnego, poprawę codziennych tortur.*Na razie nic nie pomogło.
Zacząłem kilka tygodni temu LDN (naltrekson w niskiej dawce), który ma pomóc w bólu i dyskomforcie.*Zobaczymy, jury wciąż nie istnieje.
Od ponad sześciu miesięcy spożywam ekstrakt z konopi CBD, mając nadzieję, że przyniesie ulgę, ale jury wciąż nie bierze udziału w tym.
Przez ponad 30 lat byłem bardzo poważnym sportowcem rekreacyjnym.*Byłem dwa razy na obwodzie ziemi (52 000 mil) w wyniku biegania w maratonie w Nowym Jorku, po przejechaniu 12 olimpijskich dystansowych triathlonów, tysięcy na tysiącach kilometrów kolarstwa szosowego, jazdy na rolkach po ulicy na odległość, pływania, biegania wyścigi, a także bycie szczurem w siłowni.
Cała rekreacja, którą tak kochałem, została mi odebrana.*Byłem tak nieaktywny, że doznałem znacznego stopnia zaniku mięśni.*Próbuję odzyskać trochę siły, wykonując Aqua Therapy (ale wszystko, co robię, jest w tej chwili dobre i wtedy bolą mnie jeszcze bardziej).*Wiem, że powinieneś boleć po ćwiczeniach, ale następstwa to coś więcej niż bolesność.*Nie dotarłem jeszcze do miejsca, w którym mógłbym nie doświadczyć tak bardzo następstw.
Radykalny wyjątek jest tym, co powiedziano mi, że muszę to zaakceptować.*Muszę być wdzięczny, bo dla wielu ludzi jest znacznie gorzej.*Depresja i lęk są zawsze blisko i bez leków, które by mi w tym pomogły, byłbym znacznie gorzej.
Siedzenie na krześle z nogami na podłodze jest często nie do zniesienia.*Staram się chodzić, mimo że wiem, że w rezultacie będę bardziej ranić, ale jedna stopa przed drugą to moja jedyna prawdziwa opcja.
Staram się pozostać pełen nadziei, że pewnego dnia wszystko się poprawi.*Czasami bardzo trudno jest przezwyciężyć poczucie beznadziejności, ale walczę z tym potworem pod moim łóżkiem, najlepiej jak potrafię.
Dziwi mnie, że moja lokalna apteka sprzedaje ponad 1200 Cipro tygodniowo, a oprócz mnie nikt nie ucierpiał tak, jak ja.
Wszystkim z was, którzy znajdują się w podobnych sytuacjach, moje serce wychodzi do was.*Modlę się, aby pewnego dnia odnaleźliśmy spokój umysłu, ciała i duszy.*Dla tych, którzy zostali skrzywdzeni, ale uleczeni z powodu wyrządzonych szkód, nie mogłem być bardziej zachwycony.
Nie chcę, aby ktoś, kto czyta moją historię, czuł się beznadziejnie.*Moja córka urodziła sześć tygodni temu nasze pierwsze wnuczki Brooklyn (dziewczynka).*W październiku spodziewamy się kolejnego wnuczka (chłopca).*Po 34 latach pracy i po roku 2016 wolę zapomnieć (ale nie mogę), że znalazłem nową pracę, którą naprawdę kocham.*Wyciąg z konopi CBD pozytywnie wpłynął na moje emocje, więc nie uważam się za zbyt negatywnego.*Dla tych, którzy wierzą, jest nadzieja.*Dopóki mamy nadzieję, wielkie rzeczy są możliwe.
Będę się modlić za wszystkich, którzy cierpią każdego dnia, w wyniku Big Pharma, dbając tylko o to, ile więcej miliardów mogą zarobić, niszcząc przy tym ludzkie życie,
Stu w New Jersey
** Powyższa historia jest zgodna z prawdą, dokładna i oparta na najlepszych umiejętnościach pisarza.*To nie jest przeznaczone jako porady lekarskiej.*Żadna osoba, która prześle swoją historię, ani osoby związane z**www.fqwallofpain.com, diagnozuje lub leczy każdą chorobę.*Powyższa historia nie powinna zastępować profesjonalnie udzielonej porady medycznej.*Skonsultuj się z lekarzem przed wypróbowaniem czegokolwiek, co zostało wspomniane w tej historii lub w innej historii na tej stronie.*Należy również pamiętać, że ludzie mają różne reakcje na zabiegi wymienione w każdej historii.*Co pomaga jednej osobie, może nie pomóc, a nawet skrzywdzić inną osobę.*Ważne jest, aby zrozumieć, że suplementy, IV, olejki eteryczne i wszystkie inne zabiegi wpływają na ludzi w różny sposób w zależności od milionów zmiennych, które czynią każdego z nas wyjątkowym.*Należy zachować odpowiednią ostrożność i rozwagę oraz uzyskać profesjonalną poradę medyczną.
__________________
wolność to świadomość ograniczeń
Odpowiedź z Cytowaniem