Wątek: Autorytety
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 26-01-2009, 18:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Myślałem, Lilu, że wytkniesz mi "inteligętny", a nie "przystojniak". Łysy, tzn. sexowny, a to jest ważna cecha prawdziwego mężczyzny, chyba sie nie mylę.
Czyli wśród nieortodoksyjek też podpadł. Jestem przeciwnikiem długiego rozwodzenia się. Widocznie było go już stać na rozwód, na alimenty dla całej rodziny i "godne" utrzymanie nowej, młodej małżki. Polityk (?) nigdy nie rozstaje się z "cieżko" dochodową pracą, z żoną często.
Stara (?) żona powinna dobrze wycyckać Kazia (nomen omen mój imiennik) i nie okazywać bólu. Ot co.


Kazimierz.W życiu nie wytykam błędów ,jako że uważam iż zdarzy się każdemu.
Co do wycyckania jestem ''za''.Tym bardziej ,że Kazio na świeczniku i nie będzie mu wypadać mało płacić.
Natomiast z wyżyn wieku jaki osiągnęłam ,twierdzę iż żonę Kazia spotkało duże szczęście ,tylko ona o tym jeszcze nie wie.

ps.Jak jednak Kazio znajduje obrońców.Mężczyzna ,wiadomo.Jaki strzelec jeszcze .Ustrzelił sobie młodą kozę ze starego łuku.
Kobieta na przykład ,w analogicznej sytuacji ,byłaby odsądzona od czci i wiary .Bo u nas honor kobiety mierzy się seksem.
A honor Kazia przy opłatku ? Czym się mierzy ? Chyba łokciem ,którym pokazał całej rodzinie gest Kozakiewicza.Choć jako posiadacz aktualny kozy,wcale kozakiem nie jest .Ani Kozakiewiczem.