Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34  
Nieprzeczytane 24-03-2011, 13:57
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie

Cytat:
Napisał dziadzia777
Wszystkim seniorom odradzam działalności w pracy typu klikanie, rozsyłanie emaili itp. zarobek to grosze albo firma się zawija się nawet z tymi zarobionymi groszami.

Praca w internecie polega na 2 zasadniczych akcjach:
- budowaniu grupy partnerów/klientów (marketing sieciowy)
- łączeniu klientów ze sprzedawcami, swoisty pośrednik sprzedaży (programy partnerskie)

Wbrew utartym opiniom o wymogu specjalistycznej wiedzy do tego typu działań, osobiście jestem dowodem na to że to nie prawda - ważna jest konsekwencja w działaniu i zrozumienie pojęcia opóźnionej gratyfikacji, czyli na efekty trzeba poczekać, podobnie jak na etacie wypłatę otrzymuje się dopiero po miesiącu.

Współczesny internet posiada ogólnodostępne darmowe narzędzia, których umiejętne połączenie daje efekt dochodu pasywnego np. lubisz podróże więc prowadzisz bloga o turystyce, wstawiasz zdjęcia z podróży, recenzje hoteli, przewoźników + linki, banery programów partnerskich biur turystycznych, jeśli ktoś wykupi wycieczkę przychodząc z Twojego bloga, zarabiasz prowizję.

Jeśli blog jest poczytny, zarobek może być na prawdę spory. Jednak to wymaga poświęconego czasu na rozwój bloga i stałe dodawanie nowych treści, jednak wytrwali będą nagrodzeni na tym tle znowu widać dlaczego klikanie i oglądanie reklam jest bzdurą

Jeśli czujesz, że temu nie podołasz innym rozwiązaniem jest program Amigolotto, czyli gra grupowa w lotto - generalnie ten system uwidacznia jak genialnym ułatwieniem życia codziennego jest internet
Uwazam, że praca przez internet jest wspaniałą formą dorobienia sobie dodatkowej" KASY", ale trzeba wybrać sobie odpowiednią firmę lub Program partnerski. Ja osobiście zainteresowałam sie kilkoma programami, które nauczyły mnie , ze wymaga to odemnie cierpliwości,budowania grupy partnerów/klientów i miłych relacji między nami, stworzyłam tez swoje strony i blogi na których informuję o tym co robię . Uważam , ze jest to fajne połączenie pożytecznego z przyjemnym. Poświęcam na to od 2- 3 godzin dziennie. Mam już małe efekty finansowe, ale to dopiero parę miesięcy , jak tym się zajmuję. O tym piszę tutaj i tutaj
Odpowiedź z Cytowaniem