Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Nieprzeczytane 06-01-2011, 00:03
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Witam gospodynię wątku - panią Ninę -jeśli nie mylę się?
Droga Pani w "Różności"- czyli w Pani wątku wypowiem się szczerze aż do bólu- jako przykład podam pani wiadomość do mnie pani psycholog - wydaje mi się , że faktycznie pracowała pani jako psycholog i poznała pani wiele dusz-ale nie wszystkie!
Ja jestem nieposkromnioną duszyczką i uznaję tylko prawdę,
fakt ludzi myślenie oceniam według swoich norm , ale pracuję nad tym i staram się być tolerancyjna- z zawodu byłam celnikiem-takim dziwnym/opinia stron, które miały kontakt bezpośredni ze mną/.
Wątek ciekawy jest , ale aby być szczerym i pisać w "różnościach", trzeba przede wszystkim być szczerym/wobec mnie/ na korespondencji priv.
Taką była Lila, Marbella , obecnie jest Luizka i Ania .o
a pani?
Tak jak wyżej pisze Anielka ja również na forum jestem długo, podziękowałam Agnieszce,Jolitce , Kazikowi za wprowadzanie mnie w tajniki KSC, a pani?
Napisała do mnie o poradę.Jak mogłam pomogłam. Rozśmieszyła mnie pani swoim pytaniem:"co to jest net?"
Napisałam szczerzę-co i jak , ale również wyraziłam swoje zdumienie, że pani nie wie co to znaczy, lecz przeprosiłam od razu za to zdumienie i co ? Pani reakcja ? Żadna pani psycholog!!!!


Tak więc ja nie jako psycholog, tylko jako były urzędnik państwowy mówię: forum traktuję jako formę rozrywki, większość osób traktuję z przymrużeniem oka - niewielu zaufałam . Natomiast z wieloma spotkałam się w realu i wydaje mi się, że odebrały mnie taką jaka jestem wirtualnie.
Wracając do tematu relacji z użytkownikami forum KSC -najlepszy sprawdzian miałam na organizowanym prze ze mnie i Luizkę weselu wirtualnej pary- miałam nadzieję, że będzie integracją użytkowników forum-POMYLIŁAM SIĘ=
to jest wynik.
WIĘC BAWMY SIĘ DALEJ- JA DZIAŁAM NA WĄTKACH MUZYCZNYCH-BEZPIECZNIE I JESTEM W SWOIM ŻYWIOLE
ZAPRASZAM DO WĄTKU JAZZ)))
/sorry, ale coś rypnęło mi na tym forum i nie mogę pogrubieć tekstu, ani podkreślać/nawet nie mogę dawać emotikonek/.
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem