Wyświetl Pojedyńczy Post
  #55  
Nieprzeczytane 31-08-2010, 00:00
Nouki Nouki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Polska
Posty: 19
Domyślnie

Witam serdecznie wrzystkich forumowiczow , Cieszę sie, ze trafiłam do tak milego towarzystwal.

Jestem poznanianka w wieku 60+kochajaca przyrode, zwierzeta te male i te duze , lubie nawet pajaki Mieszkam w malym domku pod lasem w malownicej wiosce otoczonej lasami i jesiorami 35 km od poznania. Kocjam literature , dobra muzyke szczegolnie klasyczna ale tez jezz i blusa . Uwielbiam opere . Mieszkam sama i brakuje mi troche miasta i mozliwosci jakie moglabym miec w miescie ale cos za cos . Mam piekna nature sarny za plotem grzyby zbieram w ogrodzie no i mam fantastycznych sąsiadow. Interesuje sie polityka, trturystyka malarstwem wspolczesnym. Lubie pozdrozowac i do malych wiosek ukrytych w lasach i do krajow dalekich egzotycznych
Do towarzystwa mam dwa pieski stara rottweilerke i mala cavalierke oraz moje dwa ukochane kociaki
Czasami jest mi na tej wsi ciezko ale staram sie nie poddawac i nie uciekac do miasta tzn uciekam czasami do opery teatru kina czy na kawke no i oczywiscie obejrzec nowe trendy w modzie makijazu itp...
Odpowiedź z Cytowaniem