Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 09-07-2009, 17:37
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Pani Słowikowa- Joasiu
Cytat:
Marzko, a co zrobilabys gdyby ta osoba nie byla twoja ukochana corka a jakas obca osoba, zameldowana w twoim domu?? Czy bylby jakis sposob aby jej sie pozbyc? Mam na mysli przepisy prawne o zameldowaniu.

Mam wrazenie ze samo zameldowanie juz nic nie znaczy w dzisiejszych czasach. Ty jako wlasciciel mieszkania masz prawo kogos wymeldowac kiedy chcesz, bo to jest twoj dom.
Wymeldowanie własnego dziecka nie jest taka prostą sprawą, podobni jak osoby obcej. Muszą być do tego spełnione ważne warunki. A już wymeldowanie młodej matki z dzieckiem jest niemożliwe. Paragrafami nie będę strzelał bo to tu nie ma sensu.
Moja córka podobnym wieku zaszła w ciążę, wyszła za mąż, ( w sumie nieistotne, choć z drugiej strony bardzo ważne) skończyła szkołę mając dziecko. Z żoną (jeszcze wtedy żyła)postawiliśmy warunki pomożemy ale musi się uczyć. Pomagaliśmy i opiekując się wnuczką i też finansowo. Niestety pech chciał, że zginął w wypadu i sprawy przybrały trochę inny obrót. (tu fakt zamążpójscia okazał się zbawienny bo wnuczka ma rent po ojcu). Jednak nie wybrażam sobie takiej sytuacji jak to opisuje maszka.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem