Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6740  
Nieprzeczytane 14-05-2018, 17:39
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Jeśli jednak odnalazłaś godnego siebie mentora, to dedykuję Ci ku pamięci fragment dość dawno słyszanej piosenki:

"Ty mnie prowadź, wodzu !
Prowadź, wodzu ! - prowadź !
Ja chcę ewoluować
Chodźbym miała ześwirować
Nienachalnie
Steruj zdalnie
Pobudź intelektualnie
Ty mnie prowadź, wodzu
Powadź, wodzu ! - prowadź !"


A jesli nie odnalazlam ?
Przeciez nie dales mi ani czasu, ani mozliwosci na odpowiedz.
Odpowiadam wiec, choc po czasie: Nie odnalazlam.
I co teraz?
Cofniesz dedykacje ?


Milo z Twojej strony, ze dedykujesz mi piosenke, tylko wiesz..., na przyszlosc, to lepiej wejdz najpierw w temat: "Muzyka" i tam szybko sie zorientujesz, jakiej muzyki ja slucham.
Wtedy lepiej trafisz z dedykacja, bo w tym przypadku, to zadawalasz jedynie malo wymagajacego i malo wyrobionego muzycznie odbiorce ( zeby juz nie uzywac okreslenia czlowiek skazany na pozostanie u podnozy gor... ).
On tak, on bedzie caly uchachany i wrecz przeszczesliwy, bo to jego poziom, jego klimaty i jego poletko codziennego bytowania.
Jesli zas o mnie chodzi ( a przeciez to dla mnie ta dedykacja ), to tak, jak bys mi podarowal kota wiedzac o tym, ze mam alergie na siersc.
Widzisz, ja mam nieco inny gust muzyczny i zdecydowanie inne preferencje, jesli chodzi o poziom tekstu piosenek, ale wiem, ze sie starales i to nalezy docenic.
Dziekuje wiec, ze o mnie myslisz i starasz sie dawac temu wyraz poprzez dedykowanie piosenki.
A ze tego typu piosenka do Ciebie najbardziej przemawia i Cie najbardziej porusza, ze w tego typu "arcydzielach" widzisz najwieksze wartosci, wiec warte propagowania ..., no coz, nie badzmy drobiazgowi, w koncu nic sie nie liczy, serce sie liczy.


.
Odpowiedź z Cytowaniem