Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 22:44
stan2300 stan2300 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: pomorskie
Posty: 5
Domyślnie walka z ZUSEM

walcze rowniez z zusem ,w listopadzie 2011 roku skonczylem 60 lat w pazdierniku zlozylem papiery o emeryture z tytulu pracy w warunkach szczegolnych ,a ze to bylo troche ponad miesiac przed terminem wiec natychmiast mi odpisali ze mi nie przysluguje bo nie osiagnalem wieku ,wiec zlozylem ponownie 17 listopada i teraz czekalem do 20 marca na odpowiedz ze nie przysluguje mi emerytura bo nie spelniam warunkow ,nie wyszczegolniajac ktorych dokumentow mi nie uznaja a przedstawilem im nie na 15 a na 22 lata pracy w warunkach szczegolnych ,azliczyli tylko 14lat 8m-cy i 20 dni ,sam musialem sie domyslac ktorych dokumentow nie uznali ,skierowalem sprawe do sadu i juz sad przyslal pierwsze zapytanie ,mysle ze bedzie sprawa rozpatrzona po mojej mysli ,dla zainteresowanych podaje ze jesli ktos pracowal przed wojskiem w zakladzie w warunkach szczegolnych i po odbyciu sluzby wojskowej w ciagu 30 dni powrocil na poprzednie stanowisko to zus powinien zaliczyc sluzbe do pracy w warunkach szczegolnych ,ale o to trzeba walczyc rowniez przez sad bo zus nie uznakje praw nabytych ,jak rowniez zaswiadczen wystawionych przez archiwum ,jesli ktos z czytajacych chialby namiary odnosnie sluzby wojskowej to piszcie na poczte podam strone gazety prawnej
Odpowiedź z Cytowaniem