Wyświetl Pojedyńczy Post
  #224  
Nieprzeczytane 07-04-2010, 09:45
lahatiel lahatiel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 176
Domyślnie Iwonicz "Piast"

W swoim czasie prosiłem forumowiczów o info na temat sanatorim Piast w Iwoniczu, ale się nie doczekałem... widocznie nikt tam nie był. A ja już byłem, wróciłem przed świętami. Jestem zadowolony, byłem po raz pierwszy w ogóle. Piast jest własnością Związku Rzemiosła, pięknie położony na na zalesionym zboczu. Mój turnus podzieliły między siebie zima i wiosna Obiekt jest w trakcie remontu (ale nie takiego który by utrudniał pobyt). Pokoje tylko 2 osobowe, oczywiście z balkonami i radiem (częśc z TV), w korytarzach czajniki, na dole kawiarnia i bilard, internet. Wyżywienie smaczne i ciekawe, przez 3 tyg. chyba nic się nie powtórzyło, a jeśli ktoś chciał, to w soboty i niedziele po obiedzie podawano kawę .
Cała baza zabiegowa jest na miejscu (choroby narządów ruchu). Personel medyczny i hotelowy przemiły i pomocny.
Czas wolny każdy spedzał wg własnego uznania, ale w przedstawianej przez animatorów ofercie było w czym wybierać, tak w kraju jak i zagranicą (wycieczki całodniowe, spacery do ciekawych miejsc, koncerty, kabaret, kino itp).
Mankamenty: wymiana pościeli i ręczników płatna.
Odpowiedź z Cytowaniem