Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6301  
Nieprzeczytane 20-02-2018, 18:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Lilu to ciebie interesował sex ze zwłokami to napisałem na ten temat .Prosektorium miejsce jak inne i przebywałem w nim kilkakrotnie jako strona , kiedyś trzeba się będzie z tym miejscem zapoznać jako klient.Do 100 lat to jeszcze dużo czasu nam brakuje by o tym myśleć , ważne byśmy byli sprawni umysłowo .Ja jak osiągnę 75 lat będę miał Viagrę za darmo to zacznę popierać PiS ,obecnie trochę mi brakuje , jestem z 1946 .

Tyś mnie wyczuliła na komentarze ukazujące się w prasie na temat uchodźców ekonomicznych i zacznę te nasze fobie ukazujące się w tych " słusznych mediach " , komentować.) )
http://eluban.pl/region/7692,napad-n...-w-g-rlitz.htm .
Jak sami widzicie ładna dziewczyna a komentarze nie wszystkie tej donnie przychylne. Też dla mnie jest też nie wiarygodna , zdarzenie było na terenie Niemiec i to powinna zgłosić Policji Niemieckiej. Nie wiem czy to jakieś novum rządzących że Polska policja zajmie się przypadkami łamania prawa w krajach ościennych a potem w całej Unii Europejskiej by skończyć na całym globie Ziemia. Wizerunek Polska na pewno się poprawi szczególności w tych słusznie myślących.

Zdjęcie wyraźnie manipulujące odbiorcą wpływające na naszą wyobraźnię by zasugerować obraz w naszej podświadomości . Dziewczyna twierdzi że to był uchodźca bo coś tam bełkotał i był opalony.Może to senior emeryt po wakacjach pod palmami i wypiciu wszystkich drinków oferowanych przez personel pomagający podróżnym w samolocie. Powinni pokazać zdjęcie z kolejki seniorów pod wejścia w supermarkecie z okazji przeceny sprzętu elektronicznego.
Odpowiedź z Cytowaniem