Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1027  
Nieprzeczytane 08-02-2015, 21:11
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 048
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lila, nie mysle, ze z postu Karola wieje psymizmem. On ma racje - jestesmy za bardzo podzieleni, zarowno spolecznie jak i politycznie. Wszystko to "dojrzewalo" przez lata od roku 1945. Zdeprawowano Polske, przemieszano spoleczenstwo i mamy wyniki. Nawet twarze kobiet nie te same. Jakze malo w nich klasy. O panach juz nie mowie. Nie ma na czym oka zatrzymac.

.

Basiu, wiem, że ma rację, ale ta racja jest smutna.
O tych twarzach też racja, i też smutna. Na początku lat 90-tych Polska kipiała energią,
teraz ludzie chodzą ze spuszczonymi głowami, co widzą cudzoziemcy. I każdy kto ma siłę, chce uciekać.

Cytat:
Co do podzialu spolecznego - po co szukac daleko. Mamy doskonale przyklady z naszego Forum, ktore jest dla mnie doskonalym obrazkiem sytuacji panujacej w kraju.
Wystarczy, ze jakas hiena wyweszy, ze komus innemu lepiej sie powodzi, ze ma latwiejsze zycie, nie daj Boze jest ladniejsza i zgrabniejsza, nie mowie juz wyksztalcony/wyksztalcona - robia lomot, skrzykuja sie razem i daja czadu. Traktuja jak parszywa owce. Nie zastanawiaja sie tylko, ze sami/same sa PRYMITYWAMI, niewartymi zadnej uwagi.

Osobiscie ubolewam nad tego typu osobnikami/osobniczkami - bo to nieszczesliwi ludzie.

Nie ubolewaj tylko się śmiej z tego.
Zależy Ci? Mnie już dawno przestało, to znaczy ....jest tu parę osób, które lubię, szanuję i poważam.
Dla tych, co mnie próbowali zdeptać za poglądy, nie ma zmiłuj... Bo ja nikogo nie próbuję, czego dowodem są dwa nasze rodzynki - Wacław i wibi,
z którymi na ogół się mało zgadzam, ale obu lubię.

Można? Można!
Odpowiedź z Cytowaniem