Wyświetl Pojedyńczy Post
  #46  
Nieprzeczytane 04-01-2010, 19:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Proszę, może mi ktoś wytłumaczyć?
Umiem wklejać obrazki, usuwać itp. Natomiast spotykam w postach czyste miejsce - zamiast obrazka i po lewej stronie mały kwadracik z czerwonym krzyżykiem w środku. Nie mogę go otworzyć. Nie wiem skąd on się bierze i z czym to się je?
Pozdrawiam.

Wlacz sie na watek "Paryz" i drugi "karnety z podrozy - Europa". Jezeli wstawialas zdjecia przez banana to wszystkie grudniowe "wstawki" poszly w Kosmos i nie tylko u nas. Jak sie wlaczysz do watkow, znadziesz wiecej informacjhi co sie stalo.

Stefanie, Kundziu albo Kundziu i Stefanie. Dziekuje za info o "tynypic.com" . Po "numerku grudniowym" zafundowanym przez mego ulubionego bananka i tajemniczym zniknieciu wszystkich grudniowych zdjec - zarejestrowalam sie na ten nowy hosting. Narazie sie ucze ale pierwsza proba wypadla pomyslne.
Dla poczatkujacego jak ja, nie jest to maly pikus. Mysle, ze nalezy przypomniec poczatkujacym, ze zdjecie ktore mamy ladowac ma miec kod IMG dla forow i paneli dyskusyjnych, ktory nalezy skopiowac i wkleic na forum, gdzie sie chce pokazac obrazek czy zdjecie.

Jeszcze raz dziekuje za wszystkie sciagi. Bardzo sie przydaly.

Kundziu, zdecydowanie dobra rada z albumami.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem