Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1311  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 11:52
Astroida Astroida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Polska
Posty: 1 738
Domyślnie

Dzien dobry
Czasami i ja zagladam na ten watek, poniewaz mnie samej rowniez przyplatalo sie to nieciekawe schorzenie. Jestem duzym krotkowidzem praktycznie od dziecka. Przez cale zycie zawodowe pracuje oczami. AMD zdiagnozowano u mnie ok 5 lat temu. Wowczas duzo o tej chorobie dowiedzialam sie wlasnie od wlascicielki watku Joas, za co bede jej zawsze wdzieczna. Ja duzo wertowalam wowczas internet w poszukiwaniu odpowiedzniego lekarza, ktory by mnie poprowadzil i mimo, ze blisko mojego miejsca zamieszkania jest dwie swietne kliniki okulistyczne, powedrowalam na leczenie az do Chorzowa do dr HALINY Wykrota. Ona przyjmuje w Optomed. Prosze o niej poczytac, Ja moge ja polecic, to swietny specjalista i wspanialy czlowiek. Ona robila mi dwie iniekcje z Lucentisu do oka, w ktorym mam zdiagnozowane AMD i narazie jest ok, chociaz na oko to nawet przez dosc grube okulary widze slabiej. Wazne, ze nie ma kolejnyh krwotokow do oka i oby nie bylo. Nadal jestem aktywna zawodowo, wiele godzin spedzam przy biurku, duzo przy internecie. Jesli chcialabym Pani porozmawiac o tej chorobie, prosze do mnie sie odezwac. Pozdrawiam serdecznie, Dorota.
__________________
Astroida
Odpowiedź z Cytowaniem