Wyświetl Pojedyńczy Post
  #98245  
Nieprzeczytane 02-07-2017, 15:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
W sobotę PiS i PO miało swoje nasiadówki. Obejrzałem "Fakty" w TVN i "Wiadomości" w TVP. Kto chciał mógł się dowiedzieć jakie programy zapowiedziały obie partie. PiS dla wszystkich Polaków deklarował m.in. program inwestycji, program socjalny a PO deklarowała tylko dla części Polaków /tylko część Polaków popiera ten rząd/ totalną walkę z rządem. Mówiąc krótko, chcą dorżnąć watahę. Osobiście cieszę się, że PO ma taki program. PiS II kadencję ma zagwarantowaną.

Petrusie!
Od długiego czasu tłumaczę niektórym funkcjonariuszom PO, że niedorżnięcie watahy było błędem i się mści.
Bo zapewne wiesz że jak się ma mientkie serce to trza mieć twardą tą część poniżej kręgosłupa.

Co zaś do inwestycji, to na razie mamy niemieckie na tzw ziemiach zachodnich wykorzystujące niewolniczą pracę polskich wyrobników co ci Kaczyński wyraźnie w oczy powiedział.

Mnie - co muszę ze wstydem zeznać - spodobała się zapowiedź wyrwania z gardzieli Merkel i chyba Austrii reparacji wojennych idących w miliardy euro. Jak jeszcze podobne wyrwie ze zbrodniczych rąk Putina to wg mnie będzie SUKCES wiekopomny równie jak przyjęcie chrztu i Unia Lubelska.

Zastanowiło mnie jednak porównanie Kamińskiego do Robespierra... gdybyś zechciał to jakoś objaśnił to byłbym wdzięczny.

No i plus dodatni to zapowiedź budowy ...ścieżek rowerowych przez rząd PiSu.
Jak jeszcze PiS odbuduje zamki ostatniego Piasta Kazimierza co popadły w ruinę to może nawet zagłosuję na taką prawicę zjednoczoną w dziele budowy imperium bez złogów komunizma.
Odpowiedź z Cytowaniem