Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 24-07-2019, 11:07
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55



Lulko, wiem, ze juz sie staje mocno nudna z tymi ciaglymi pochwalami, ale Robert Plant powala na lopatki chyba kazdego wrazliwego fana tego typu muzyki.
Swoim glosem, ekspresja i charyzma zachwycal w latach 70-tych, ale on to chyba jak to wino - im starszy, tym lepszy.

Camelu, jestem pelna podziwu dla Twojej wiedzy, pasji i pracowitosci, bo zamieszczanie az tylu informacji muzycznych na tym Forum wymaga tego wszystkiego i Ty to masz.
Ciekawe fragmenty koncertow i swietna muzyka ( a ta czerwona koszulka z bialym orlem i napisem POLSKA na piersi z koncertu w Warszawie, dodatkowo podnosi stopien uwielbienia, jaki do niego zywimy ).


Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko raz jeszcze Wam bardzo podziekowac i poprosic o wiecej informacji i prezentacji takich wielkich przedstawicieli muzyki z najwyzszej półki.
.
Lublinianko, bardzo dziękuję i pozdrawiam
Myślę, że w miarę możliwości i czasu, będziemy zgłębiać temat - rzekę, jaką jest muzyka i ogrom Artystów.

Camel 01, dziękuję serdecznie za pomoc w prowadzeniu wątku

Dla wszystkich oczywiście piosenka...piękny utwór tytułowy z solowego albumu Raya Wilsona "Song for a Friend"

Ray Wilson | Song For A Friend

z przepięknym tekstem https://www.tekstowo.pl/piosenka,ray..._a_friend.html
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.
– Maya Angelou
Odpowiedź z Cytowaniem